איך למצוא טיסות זולות

 

מתי הכי זול להזמין טיסה, האם מוקדם ככל האפשר לפני התאריך המבוקש או שזה פחות חשוב? הסוד הנעלם והנחשק בעולם הטיסות הוא מתי הכי כדאי להזמין כרטיס טיסה וכיצד המחירים משתנים ככל שמתקרבים למועד הטיסה. 

 

חברת התעופה מתמחרת את מחיר הכרטיס לפי מספר המושבים הפנוי שנותר בטיסה ולפעמים גם בהתאם לביקוש (על סמך תאריכים ידועים של חגים או היקף חיפושים במערכת), כלומר, המחיר משתנה באופן דינמי (אפילו מדקה לדקה) בהתאם לתפוסת המושבים בטיסה המבוקשת.

 

כאשר מדובר על טיסות סדירות רגילות או לואו קוסט, כדאי להקדים ולהזמין כי לא רק שהמחירים זולים יותר אלא גם מגוון הטיסות הזמינות לרשותכם הרבה יותר גדול. זה אומר כי אתם יכולים לתכנן את הטיול כרצונכם מבחינת שעות המראה ונחיתה ומסלולי טיסה. הטיסות הישירות זולות יותר ולחילופין אפשר למצוא טיסות עם קונקשן נוח יחסית ולא להתפשר בגלל היצע קטן יותר. קחו בחשבון כי שעות הטיסה לא נוחות, עלולות לייקר עוד יותר את הטיסה (למשל הגעה ליעד באמצע הלילה תאלץ אתכם לשלם על לילה קצר נוסף במלון או להסתובב סהרוריים ברחובות עד הבוקר).

 

אז היכן ניתן למצוא מחירים של "הדקה ה-90" או הרגע האחרון? בטיסות שכר (צ'רטר) לפעמים אפשר לראות דווקא הוזלות מחירים כשמועד הטיסה מתקרב - זאת במקרים בהם הספק הישראלי אשר חכר את המטוס "נתקע" עם מקומות פנויים בטיסות ולכן מוריד מחירים.

 

כמה להקדים? בחלק מהמקרים, המחיר הכי טוב נמצא כ- 8-9 חודשים לפני מועד הטיסה, במקרים אחרים זה היה כחצי שנה לפני ובכמה מקרים (אם כי במידה פחותה) היה אפשר למצוא עדיין מחירים טובים כ- 3 חודשים לפני מועד ההמראה. כדאי לדעת כי תאריכי פתיחת מכירה של טיסות חדשות נעים בין חצי שנה לשנה לפני תאריך ההמראה בהתאם לחברה. לדוגמה, איזיג'ט פותחת למכירה את טיסות חופשת הקיץ בנובמבר ולכן אם תחפשו "מוקדם מדי", למשל שנה לפני הטיסה, אזי לא תראו בתוצאות את כל הטיסות הזולות.

אז איך מוצאים את הטיסות הכי זולות באמת? המציאון של אקספלורר

בכל רגע נתון, יש מליוני תוצאות חיפוש של טיסות שונות, אז איך אנחנו מגיעים לראות רק את הטיסות הכי זולות שיש?

 

בדיוק בשביל זה יצרנו את מציאון הטיסות של אקספלורר - “מוצאים את הטיסות זולות ביותר, ליעדים הכי מגניבים בעולם” חיתוכים, עונות, יעדים, צרכים, פנטזיה. כאן מוצגים תאריכי הטיסות הזולות ביותר לשנה הקרובה למאות יעדי טיול בעולם. אנו עושים שימוש בחכמת ההמונים, מנטרים ומעבדים את כל החיפושים שנעשו במנוע ב- 72 השעות האחרונות ומרכזים עבורכם את היעדים והתאריכים הזולים ביותר.

 

טיסות זולות
טיסות זולות באמתבא לכם חופשה עירונית? או בטן גב? טיול משפחות, יעד קולינריה או טבע ונופים? 

בדיוק בשביל זה יצרנו את “מציאון טיסות זולות”: כאן תוכלו לראות במבט אחד מהיר את הטיסות הכי זולות לפי אזור בעולם, תקציב, סגנון טיול, אורך הטיול, סופי שבוע וטווח תאריכים.

 

רק מחיר זול: לחצו על סימן הדולר “עד 99$” ותוכלו לראות את הטיסות הכי זולות מפורטות לפי רמות מחיר. ממש כמו לזכות בלוטו של המחיר הזול.

 

אני רוצה לטוס רק בחגים: סוכות, חנוכה, פסח, שבועות או חג וחופשה אחרים. כאן תראו את הטיסות הזולות בפריסת חגים שנתית.

 

טיסות לסופי שבוע: רוצים להפסיד כמה שפחות ימי עבודה? כאן תראו טיסות זולות לסופי שבוע בלבד, ממצה.

 

טיסות ליעדים לפי סוג / סגנון חופשה, מצב רוח ועוד: רוצים חופשה עירונית? מסע שופינג? שיזוף בטן גב או סוגי יעדים נוספים? כאן תראו טיסות זולות בחלוקה לפי סוגי יעדים.

 

טיסות לפי סגנון טיול או חופשה

 

חלוקה לחודשים.

 

איך לחפש

 

חיתוכים / סינון של הטיסות הכי מתאימות לנו

 

משתלם = זול ונוח

 

שילוב חברות תעופה = יתרונות מגוון, שעות ומחיר

X