בחירת מושבים בטיסה | אקספלורר
עוד שירותים
כלים למטייל
בית ספר לטיסות
שירות לקוחות
אקספלורר

בחירת מושבים בטיסה - רגיל, מעבר, חלון או מרווח במיוחד

 

האם כרטיס הטיסה שלכם כולל אפשרות לבחירת מושב? לכל חברת תעופה מדיניות משלה לנושא:

 

יש כאלו (במיוחד בחברות לואו קוסט) בהן בחירת מושב (כל מושב) עולה כסף, בחברות אחרות ניתן לבחור רק לאחר שנפתח הצ'ק אין באינטרנט ובאחרות, בחירת המושב חינמית כבר לאחר ביצוע ההזמנה.

 

האם במחיר כרטיס הטיסה שלי כלול גם בחירת מושב?

 

חברות התעופה מוכרות כיום כמה סוגי כרטיסים למחלקת תיירים בטיסה. בכרטיס הבסיסי, בחירת מושב עולה כסף. בכרטיס היקר יותר, כלולה בדרך כלל גם הושבה (של מושבים רגילים).

כאשר אתם מחפשים טיסה באתר אקספלורר, בשורת האייקונים שמסבירה על מה כלול בכרטיס יוצג גם אייקון שמראה לכם בבירור האם בחירת מושב כלולה. בחלק מהטיסות, יוצגו בחיפוש כמה סוגי כרטיסים ואתם תוכלו לראות כמה עולה כרטיס שכולל בתוכו גם בחירת מושב (ושירותים נוספים).

 

מושבים בטיסה
מושבים בטיסה

 

מושבים רק בתשלום

 

בחברות תעופה רבות (בייחוד כאשר מדובר על טיסות זולות לואו קוסט), בחירת מושב עולה כסף. רגע, אז אם לא בחרתי מושב, זה אומר שאטוס כל הדרך בעמידה? ממש לא, כאשר תבצעו צ'ק אין לטיסה, המערכת תבחר לכם מיקום באופן אוטומטי. זה אומר שגם אם ישנם כמה נוסעים בהזמנה אחת, יכול להיות שתשבו במקומות נפרדים ולא ביחד. מחיר: טווחי המחירים יכולים לנוע החל מ-5$ ועד יותר מ-50$, הכל בהתאם למיקום במטוס ומרווח הרגליים.

 

מושב חינם רק בצ'ק אין

 

בחברות הללו, רק כאשר הצ'ק אין באינטרנט נפתח, ניתן לבחור מושב ללא תשלום (ברוב המקרים רק את המושבים הרגילים). קחו בחשבון כי לפני פתיחת הצ'ק אין, בחירת מושבים עולה כסף ואם המטוס מלא במיוחד, ישנו סיכוי סביר שהנוסעים האחרים כבר הזמינו בתשלום - מה שמשאיר לכם רק מספר קטן של מושבים (בד"כ במיקומים פחות טובים במחלקה). לכן, לא מומלץ להמתין עם הצ'ק אין לרגע האחרון כי הסיכוי למצוא כך מושב במיקום טוב פוחת.

 

מושבים בחינם

 

לשמחת הטסים, יש עדיין כמה חברות תעופה בהן ניתן לבחור מושב ללא תשלום כסף נוסף (למעט מושבים מיוחדים). בחברות האלו, בעת ההזמנה או לאחריה, ניתן יהיה להכנס לניהול הזמנה, לפתוח מפת הושבה במטוס ולבחור את המושב הרצוי.

 

מושב בטיסה

 

מושבים מיוחדים

 

מושבים מרווחים: בדרך כלל שורה ראשונה במטוס, לפעמים גם השורות הקרובות שמאחוריה, שורות יציאת חירום. שימו לב כי לא לכל הנוסעים מותר לשבת בשורות יציאת החירום, למשל מי שמוגבל בתנועה או עם תינוק. הסיבה היא שבעת חירום, הנוסעים בשורה הזו אמורים לעזור בחילוץ מהמטוס ואסור להם להגביל את יציאת שאר הנוסעים דרך השורה.

 

יש חברות, כמו למשל איזיג'ט, בהן בחירת מושב XL היקר מקנה גם זכות לעלות לטיסה עם תיק קטן נוסף (מתאים למתחת למושב) בנוסף לטרולי.

 

האם בחירת המושב שלי עלולה להתבטל?

 

יש מקרים, בהם דגם המטוס משתנה זמן קצר לפני מועד הטיסה - מה שמשנה לגמרי את מפת ההשובה וסוגי המושבים. לעיתים, חברת התעופה עלולה לשנות את בחירתכם בגלל אילוצים שונים.

 

 

בואו לעוף על העולם עם אקספלורר
מתכננים
מה זו חופשה מושלמת? תחליטו אתם. בטן גב או חופשה אורבנית? רומנטיקה או כל הג'מעה? שופינג? מה הכי משתלם בחגים? ואיך מזג האוויר שם? מלון במרכז העיר או במקום שקט?
אקספלורר. מוצאים את החופשה המושלמת
אתם רק תגידו מה בא לכם, ואנחנו נציע לכם טיסות זולות לכל היעדים, בהתאמה מושלמת בדיוק למה שאתם מחפשים.
מוצאים
אנחנו מאמינים באפשרויות, וכמה שיותר, יותר טוב. ולכן, אלגוריתם החיפוש שלנו הוא המתקדם בעולם. אף טיסה לא חומקת לה מתחת לרדאר, כולל טיסות שלא תמצאו בשום מקום אחר!
אקספלורר. טיסות זולות לכל היעדים בעולם
אצלנו אין "טיסות שהן סודיות" ואין "טיסות בין חברים". יש את כל הטיסות וכל השילובים האפשריים של כל חברות התעופה בעולם.
משווים
החופשה המשתלמת היא זו שאתם יודעים עליה הכל. עם או בלי מזוודה, הושבה, ארוחה, מיסים, אצלנו תראו את כל הפרטים, לפני שאתם סוגרים, בלי אותיות קטנות ובלי אותיות קטנטנות.
אקספלורר. בלי אותיות קטנות
אנחנו נותנים לכם את כל המידע. קנסות, מזוודות, תוספות, הכל גלוי, כדי שתוכלו לדעת כמה אתם באמת משלמים.
מזמינים
אנחנו מאמינים בתשלומים. קודם פלז'ר, אחר כך ביזנס. לכן, באקספלורר אתם נהנים מ- 10 תשלומים ללא ריבית על כל הטיסות ובתי מלון בכל היעדים בעולם. נשמע טוב, נכון?
אקספלורר. 10 תשלומים ללא ריבית
זה לא הכל – כל התשלום מתבצע מולנו ולא מול מס' גורמים, גם בהזמנה משולבת, כדי שאתם תיהנו מחוק הגנת הצרכן הישראלי.
נהנים
אתם יוצאים לחופשה, ואנחנו ממשיכים לעבוד בשבילכם. צ'אט, וואטסאפ או שיחת טלפון 24/7, לכל בעיה שלא תצוץ, לפני החופשה או במהלכה, בשדה התעופה או בצ'ק אין למלון.
אקספלורר. זמינים עבורכם במהלך החופשה
אנחנו כאן, בשביל שאתם תוכלו להיות שם ולהתעסק רק בליהנות. כשתחזרו – שתפו אותנו בחוויות, ותקבלו הנחה לחופשה הבאה!
X