טיסות
מלונות
השכרת רכב
המציאון - טיסות זולות
כלים למטייל
בית ספר לטיסות
שירות לקוחות
אקספלורר
כתבת המערכת פורסמה בתאריך 11/04/21 לייק אחר   |   421 צפיות

חברת איתיחאד חנכה את הקו הישיר שלה מאבו דאבי אל ישראל. איתיחאד היא חברת התעופה הלאומית של איחוד האמירויות. בשלב הראשון, מדובר על שתי טיסות בכל שבוע - ביום ראשון ורביעי (עם המראה מתל אביב אל אבו דאבי בשעה 15:15 ונחיתה באבו דאבי בשעה 16:35). הטיסה מאבו דאבי יוצאת בשעה 10:15 בבוקר אל תל אביב.

 

שדה התעופה של אבו דאבי מהווה נקודת יציאה לטיסות הממריאות ליעדים רבים במזרח הרחוק, אוסטרליה ומקומות רבים בעולם. ניתן לטוס עם איתיחאד אל הודו, תאילנד. הטיסה מישראל עוברת מעל ערב הסעודית, כך שמסלול טיסות קונקשן מתל אביב צפוי להיות קצר יותר בהשוואה לטיסות קונקשן דרך אירופה. 

אבו דאבי היא עיר הבירה של איחוד האמירויות ויש בה שלל אטרקציות למטיילים, עם מלונות מפוארים, מרכזי קניות, חוף ים, מוזיאון הלובר (כן, המוזיאון הצרפתי נפתח גם באבו דאבי), מסלול מרוצי פורמולה 1, מסגד "שייח' זאיד הגדול" היקר והמפואר בעולם ועוד. ואם בכל זאת תרצו לקפוץ לביקור גם לדובאי, אז כדאי לדעת שהעיר נמצאת במרחק של כשעתיים נסיעה בכביש המהיר מאבו דאבי.

על פי המידע מאיתיחאד, הטיסות לישראל יבוצעו במטוסי דרימליינר 787-9, עם מחלקת תיירים ועסקים. במקביל לאיתיחאד, גם חברת הלואו קוסט וויז אייר תפעיל קו ישיר בין ישראל לאבו דאבי בתדירות יומית.

על מנת להגיב עליכם
לעוף על עצמכם - ולהרוויח מזה כסף
יש לכם תמונות מהטיולים האחרונים שלכם או טיפים לחלוק ולחלק? משתפים ידע, עונים על שאלות בפורום ומקבלים שוברי הנחה להזמנת טיסות באקספלורר בהתאם לתקנון
טיסות לאבו דאבי
רק טיסות ישירות
רק סופי שבוע
רק חגים
X