לראשונה מזה זמן רב – טיסות ישירות לטשקנט | אקספלורר
עוד שירותים
כלים למטייל
בית ספר לטיסות
שירות לקוחות
אקספלורר
כתבת המערכת פורסמה בתאריך 27/04/21 949 צפיות

רוצים ללמוד להכין אושפלאו (תבשיל אורז, בשר וירקות) כהלכתו? אוזבקיסטן היא לא רק מקום מקור משפחתו של השף אהרוני המפורסם אלא גם יעד שממתין לגילויו בידי הישראלים. בקרוב תוכלו להזמין טיסות לטשקנט.


קו טיסות (שכר) ישירות שיתחיל בחודש מאי הקרוב, יציע טיסה שבועית בימי שלישי, לטיול של שבוע, שבועיים או יותר.


טשקנט, עיר הבירה של אוזבקיסטן שוכנת על דרך המשי העתיקה שחיברה בין סין / אסיה לאירופה. העיר שכנה שנים רבות תחת השלטון הסובייטי – מה שניכר בבניינים אפרוריים, אבל ניתן לראות בה מבנים מרשימים בסגנון "פסאודו יווני", מוזיאונים, שווקים ומסעדות. במרחק שעות ספורות מהעיר נמצאים הרי טיאן שאן (הרי השמיים), ניתן לעשות טרקים וטיולים טבע מגוונים באזור. ערים נוספות באוזבקיסטן הן סמרקנד בעלת העבר המפואר עם מבנים מפוארים ושוק סיאב המרשים. העיר בוכרה נמצאת בנווה מדבר, העיר העתיקה שלה בנויה סביב מצודה והקהילה היהודית ששורשיה מתחילים עוד בתקופת השלטון הרומי נחשבה לאחת מהמפוארות במרכז אסיה.


נכון לעכשיו, אוזבקיסטן דורשת מהישראלים הטסים לבצע בדיקת קורונה עד 72 שעות לפני הטיסה.

 

על מנת להגיב עליכם
טסים לחו"ל מוגנים עם אקספלורר
במיוחד בתקופה הזאת, חשוב לטוס לחו"ל מוגנים ומכוסים. באקספלורר תמצאו ביטוח נסיעות מקיף שכולל כיסוי קורונה מורחב ואת שירות מגן טיסה שמבטיח 100% החזר במקרה חירום שאינו מאפשר לטוס.
רק טיסות ישירות
רק סופי שבוע
רק חגים
לעוף על עצמכם - ולהרוויח מזה כסף
יש לכם תמונות מהטיולים האחרונים שלכם או טיפים לחלוק ולחלק? משתפים ידע, עונים על שאלות בפורום ומקבלים שוברי הנחה להזמנת טיסות באקספלורר בהתאם לתקנון
X