טיסות ישירות לפיליפינים – בשורה גדולה למטיילים | אקספלורר
עוד שירותים
כלים למטייל
בית ספר לטיסות
שירות לקוחות
אקספלורר
כתבת המערכת פורסמה בתאריך 05/05/21 1.2K צפיות

טיסות ישירות לפיליפינים? זהו חלום שמתגשם עבור מטיילים רבים.


החל מחודש אוקטובר 2021, חברת פיליפין איירליינס תשיק קו טיסות לפיליפינים שיציע בשלב הראשון שתי טיסות ישירות מתל אביב אל מנילה – עיר הבירה של הפיליפינים.


איי הפיליפינים מציעים למטיילים מגוון עשיר של יעדי טבע, בין אם מדובר בחופים טרופיים, טרסות האורז הציוריות באי לוזון, חופי גלישה באי שירגאו, גבעות השוקולד באי בוהול, העולם האבוד של פלאוואן, אתרי צלילה באי קורון, מסיבות ובתי מלון מפנקים באי בורקאי ועוד. תושבי הפיליפינים מסבירי פנים ודוברי אנגלית.


זה יעד מגוון שמתאים לטיול תרמליאים אחרי צבא, לזוגות בירח דבש וגם למשפחות, עקב גודלה של המדינה והעובדה שהיא מורכבת מאלפי איים, הטיול בה דורש תכנון של מעברים ממקום למקום (בנסיעה, שייט או טיסה).

לחברת התעופה הפיליפינים PAL יש צי מטוסים שכולל גם את דגם איירבוס A350 החדיש (בו עושה גם שימוש קתאי פסיפיק בטיסות מהונג קונג לישראל).


הדת השלטת בפיליפינים היא הנצרות ומאמינים רבים ממתינים ליום בו יוכלו לטוס ישירות לאתרי הדת בישראל ולשלב את הביקור המרגש עם חופשה ים תיכונית. ישראלים יוכלו להכנס אל הפיליפינים לאחר שיוסרו מגבלות הכניסה בגלל הקורונה.

 

על מנת להגיב עליכם
טסים לחו"ל מוגנים עם אקספלורר
במיוחד בתקופה הזאת, חשוב לטוס לחו"ל מוגנים ומכוסים. באקספלורר תמצאו ביטוח נסיעות מקיף שכולל כיסוי קורונה מורחב ואת שירות מגן טיסה שמבטיח 100% החזר במקרה חירום שאינו מאפשר לטוס.
רק טיסות ישירות
רק סופי שבוע
רק חגים
לעוף על עצמכם - ולהרוויח מזה כסף
יש לכם תמונות מהטיולים האחרונים שלכם או טיפים לחלוק ולחלק? משתפים ידע, עונים על שאלות בפורום ומקבלים שוברי הנחה להזמנת טיסות באקספלורר בהתאם לתקנון
X