אושרה כניסת ישראלים ללונדון ללא בידוד | אקספלורר
עוד שירותים
כלים למטייל
בית ספר לטיסות
שירות לקוחות
אקספלורר
הכתבה מאת ליאור קורן פורסמה בתאריך 09/05/21 1.4K צפיות

אנגליה מאשרת את ישראל כמדינה ירוקה, קרי תותר כניסת ישראלים, מחוסנים ולא מחוסנים, ללא צורך בבידוד אלא רק בדיקות קורונה. השינוי המבורך יכנס לתוקף ב- 17.05.21. מעכשיו אפשר להזמין טיסות לאנגליה בלי צורך בבידוד.


ואלו תנאי הכניסה:
 

1. בדיקת קורונה לפני הטיסה לאנגליה.

2. בדיקת קורונה ביום השני לשהות באנגליה.


בנוסף לכך, ממשלת ישראל דורשת ביצוע בדיקת קורונה פחות מ-72 שעות לפני הטיסה חזרה לתל אביב. ולאחר הנחיתה בישראל, יש לבצע בדיקת קורונה חינמית לפני היציאה משדה התעופה (כאשר מחוסנים ומחלימים פטורים מבידוד).


מה זה אומר בפועל? אם הגעתם לסוף שבוע או לחופשה של 3-5 ימים בלונדון, תוכלו להסתפק בבדיקת הקורונה שנעשית ביום השני גם עבור החזרה לישראל, אבל אם תשהו תקופה ארוכה יותר, תצטרכו להבדק שוב לפני החזרה והכל תלוי בטיסות ללונדון שהוזמנו.


מה פתוח בלונדון? ממשלת אנגליה פועלת במשנה סדורה ומתווה עם שלבים לחזרה לשגרה. המסעדות, הפאבים פתוחים לישיבה בחוץ, שווקים רבים כבר פועלים וגם חנויות פתוחות לשופינג. מה- 17.05.21 יפתחו גם תאטראות (הצגות ומחזמרים המפורסמים), כמו גם מוזיאונים. תדרש הרשמה מראש לפני ביקור בהם.  

 

על מנת להגיב עליכם
טסים לחו"ל מוגנים עם אקספלורר
במיוחד בתקופה הזאת, חשוב לטוס לחו"ל מוגנים ומכוסים. באקספלורר תמצאו ביטוח נסיעות מקיף שכולל כיסוי קורונה מורחב ואת שירות מגן טיסה שמבטיח 100% החזר במקרה חירום שאינו מאפשר לטוס.
רק טיסות ישירות
רק סופי שבוע
רק חגים
לעוף על עצמכם - ולהרוויח מזה כסף
יש לכם תמונות מהטיולים האחרונים שלכם או טיפים לחלוק ולחלק? משתפים ידע, עונים על שאלות בפורום ומקבלים שוברי הנחה להזמנת טיסות באקספלורר בהתאם לתקנון
X