פארק Little Island - אי מלאכותי מיוחד בניו יורק | אקספלורר
עוד שירותים
כלים למטייל
בית ספר לטיסות
שירות לקוחות
אקספלורר
הכתבה מאת ליאור קורן פורסמה בתאריך 25/05/21 לייק אחר   |   3.2K צפיות

פארק Little Island נחנך רשמית על נהר ההדסון ניו יורק - זהו פארק ענק שנבנה כאי ירוק בעמודים על הנהר, מציע בילוי בחיק הטבע עם כל המשפחה, הופעות מוזיקה ואטרקציות נוספות.
 

ניו יורק אוהבת לחדש, בין אם מדובר בבניינים גבוהים או פארקים ירוקים. הפעם אנחנו שמחים לראות השקה של פארק ירוק חדש במבנה יוצא דופן ישירות במימי נהר ההדסון – לא על אחת הגדות כמקובל, אלא אי מלאכותי שהוקם על המים.
 

פארק Little Island - מקור ויקיפדיה


זהו לא עוד "סתם אי בטון שטוח" אלא יצירה יחודית: צורתו מדמה עלה צף על המים, הוא נבנה על בסיס עמודים דמויי פרח הצבעוני יצוקים בטון בגבהים משתנים של 3.3-19 מטרים (יש אפילו גבעה קטנה), הוא עטוי כרי דשא, פרחים וגם עצים.
 

הפארק כולל גם אמפיתאטרון עם 687 מושבים אשר יארח הופעות מוזיקה, ריקודים ואמנים שונים. יש בו נקודות תצפית על הנהר ובלילה הוא כמובן מואר בתאורה חמימה.
 


מיקום הפארק נמצא במזח 55, סמוך למוזיאון Whitney לאמנות אמריקנית, שטחו כ- 9,700 מטרים רבועים והוא מחובר בשני גשרים ליבשה.


פארק Little Island פתוח כל יום בין השעות 06:00 בבוקר ועד 01:00 אחרי חצות. יש לבצע הזמנה מראש (הכניסה חינם) באתר הפארק. מומלץ להזמין כרטיסים כבר עם הזמנת הטיסות לניו יורק.

 

על מנת להגיב עליכם
טסים לחו"ל מוגנים עם אקספלורר
במיוחד בתקופה הזאת, חשוב לטוס לחו"ל מוגנים ומכוסים. באקספלורר תמצאו ביטוח נסיעות מקיף שכולל כיסוי קורונה מורחב ואת שירות מגן טיסה שמבטיח 100% החזר במקרה חירום שאינו מאפשר לטוס.
רק טיסות ישירות
רק סופי שבוע
רק חגים
לעוף על עצמכם - ולהרוויח מזה כסף
יש לכם תמונות מהטיולים האחרונים שלכם או טיפים לחלוק ולחלק? משתפים ידע, עונים על שאלות בפורום ומקבלים שוברי הנחה להזמנת טיסות באקספלורר בהתאם לתקנון
X