הכתבה מאת ליאור קורן פורסמה בתאריך 02/06/21 2.5K צפיות

חברת ישראייר מתחילה להפעיל טיסות למרוקו. החברה תפעיל 5 טיסות שבועיות ישירות למרקש שבמרוקו, הטיסה הראשונה תצא בתאריך 19.07.21.


מבדיקה ראשונית שעשינו, מחיר לדוגמה לטיסה בין 19.07.21-26.07.19 מתחיל ב- 529$ לאדם. הטיסה מתקיימת במטוס איירבס A320 והיא אורכת כ- 6.5 שעות מתל אביב למרקש וקצת פחות מ-6 שעות בדרך חזרה.


מרקש היא עיר צבעונית ותוססת ויש בה את אחד מהשווקים המפורסמים בעולם. השוק בכיכר ג'מעה אל פנה הוא מקום רוחש חיים, עם אינספור דוכנים, מסעדות ובעלי מלאכה שונים: מרפאים עממיים, מגידי עתידות, מוכרי תבלינים, צובעי בדים, אמני נחושת וקדרים. בעיר העתיקה "אל מדינה" נמצאת שכונת היהודים "מלאח" עם בתים בסמטאות צפופות.
 

מרקש מרוקו
מרקש - צילם דניאל כספי


בשנים האחרונות, מרוקו הפכה מצד אחד ליעד של ביקורי נוסטלגיה של יוצאי מרוקו שחוזרים לשכונות, לבתים ולזכרונות הטובים וגם ליעד תיירותי לתיירים שמסתקרנים לגלות את המדינה היפה, עם אתרים מיוחדים, בין אם מדובר בהרי האטלס המושלגים בחורף, דיונות מדבר סהרה הבלתי נגמרות, קזבלנה "העיר הלבנה" שעל חוף האוקינוס האטלנטי ועוד יעדים רבים. מרקש נמצאת במיקום מצויין לטיול במרוקו, קרובה יחסית להרי האטלס ומדבר סהרה.

קישור: טיסות למרקש

 

על מנת להגיב עליכם
X