טיסות ישירות לפיליפינים כבר בשנה הקרובה | אקספלורר
עוד שירותים
כלים למטייל
בית ספר לטיסות
שירות לקוחות
אקספלורר
הכתבה מאת ליאור קורן פורסמה בתאריך 24/10/21 461 צפיות

חברת התעופה ״פיליפין איירליינס״ Philippin Airlines, תתחיל לטוס בין ישראל לפיליפינים בשנת 2022 עם טיסות ישירות למנילה מתל אביב, ובכך ניתן יהיה לחסוך זמן טיסה רב שעד עתה נדרשה טיסה לאירופה כמו טיסות לגרמניה או לחילופין ליעד כלשהו במזרח.


לחברת התעופה הלאומית של הפיליפינים – Philippin Airlines מונה מנהל מסחרי בישראל – ישי בוך מחברת אופן סקיי הנציגה המקומית. מאפריל יחלו שתי טיסות ישירות בשבוע, כאשר נתיב הטיסה יעבור מעל ערב הסעודית – מה שיחסוך שעות טיסה בדרך למנילה ובחזרה. זמן הטיסה צפוי לעמוד על כ-10:30 שעות, במטוס איירבוס A330-333.


הפיליפינים הפכו ליעד "מתחזק" אצל הקהל הישראלי בתקופה שקדמה לקורונה, בזכות יעדי נופש וטיול רבים ומגוונים, בין אם מדובר בחופים טרופיים עם מלונות מפנקים באי בורקאי, טרקים בטרסות האורז היפייפיות באי לוזון או הנהר התת קרקעי באי פלוואן. עד עתה, טיסות לפיליפינים מישראל עברו רק דרך יעדי קונקשן כמו הונג קונג מאחר ולא היו טיסות ישירות. מהשנה הקרובה, כאמור, זה הולך להשתנות לטובה.

על מנת להגיב עליכם
טסים לחו"ל מוגנים עם אקספלורר
במיוחד בתקופה הזאת, חשוב לטוס לחו"ל מוגנים ומכוסים. באקספלורר תמצאו ביטוח נסיעות מקיף שכולל כיסוי קורונה מורחב ואת שירות מגן טיסה שמבטיח 100% החזר במקרה חירום שאינו מאפשר לטוס.
רק טיסות ישירות
רק סופי שבוע
רק חגים
לעוף על עצמכם - ולהרוויח מזה כסף
יש לכם תמונות מהטיולים האחרונים שלכם או טיפים לחלוק ולחלק? משתפים ידע, עונים על שאלות בפורום ומקבלים שוברי הנחה להזמנת טיסות באקספלורר בהתאם לתקנון
X