אפשר לטוס לארה"ב בקונקשן דרך אירופה | אקספלורר
עוד שירותים
כלים למטייל
בית ספר לטיסות
שירות לקוחות
אקספלורר
כתבת המערכת פורסמה בתאריך 26/10/21 2 לייקים   |   1.1K צפיות

מהשמיני בנובמבר, ניתן לטוס לארה"ב עם טיסות קונקשן שעוצרות באירופה – מה שמרחיב את מגוון הטיסות ויכול גם להוזיל מחירים. בתקופת הקורונה, ארצות הברית סגרה את שעריה בפני תיירים מאירופה ואסרה אפילו לטוס דרך מדינות אלו, מה שסגר את הנתיבים הללו לישראלים.


השינוי המבורך קורה בעקבות פתיחת ארצות הברית באופן רשמי לתיירים מכל העולם ושינוי מגבלות קורונה בכניסה. המדיניות החדשה תכנס לתוקף ב- 08.11.21.


מה זה אומר עבורנו הישראלים, האם נוכל להזמין טיסות לארה"ב דרך אירופה? החל מהשמיני לנובמבר זה יתאפשר.  


מי יכול להכנס כתייר לארה"ב? רק תיירים מחוסנים (בשני חיסונים לפחות) יורשו להכנס לארה"ב, עם הצגת תעודת מתחסן. בנוסף, נדרשת בדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 72 שעות לפני ההמראה. ילדים עד גיל שנתיים פטורים מהצגת בדיקת קורונה. ילדים מעל גיל שנתיים ועד לגיל 18 שאינם מחוסנים, יורשו להכנס, אבל ידרשו להציג בדיקת קורונה שלילית שנעשתה עד 24 שעות לפני הטיסה.


מי שהינו אזרח ארה"ב, אבל אינו מחוסן, יצטרך לעבור גם הוא בדיקת קורונה שבוצעה עד 24 שעות לפני ההמראה.

על מנת להגיב עליכם
טסים לחו"ל מוגנים עם אקספלורר
במיוחד בתקופה הזאת, חשוב לטוס לחו"ל מוגנים ומכוסים. באקספלורר תמצאו ביטוח נסיעות מקיף שכולל כיסוי קורונה מורחב ואת שירות מגן טיסה שמבטיח 100% החזר במקרה חירום שאינו מאפשר לטוס.
רק טיסות ישירות
רק סופי שבוע
רק חגים
לעוף על עצמכם - ולהרוויח מזה כסף
יש לכם תמונות מהטיולים האחרונים שלכם או טיפים לחלוק ולחלק? משתפים ידע, עונים על שאלות בפורום ומקבלים שוברי הנחה להזמנת טיסות באקספלורר בהתאם לתקנון
X