הכתבה מאת ליאור קורן פורסמה בתאריך 03/02/22 לייק אחר   |   3.1K צפיות

תאילנד חוזרת ופותחת את המדינה לתיירים מחוסנים, הפעם עם תהליך מקוצר ומהיר יחסית שיאפשר לטייל ללא מגבלות מיוחדות ברחבי המדינה. תיירים יכולים להגיש בקשת ויזה ולהגיע לתאילנד בתוכנית Test & Go entry החל מה-1 בפברואר.

הכניסה במתווה זה מתאימה לתיירים מחוסנים בשתי מנות לפחות, תיירים מחלימים שקיבלו חיסון אחד לפחות. ילדים עד גיל 18 יכולים להיכנס גם הם - אפילו אם אינם מחוסנים, בתנאי שהוריהם עומדים בתנאים שפורטו. הכניסה ללא חובת בידוד תקפה למבקרים מכל המדינות והם יידרשו רק לעבור שתי בדיקות קורונה – אחת לאחר הנחיתה והשנייה ביום החמישי לביקור. 

בקשה לאשרת כניסה ("Thailand Pass") מתבצעת באופן מקוון. יש לצרף תעודת מתחסן (או אישור החלמה והתחסנות) וכן, הזמנה ל"חבילת טסט-אנד-גו" הכוללת לילה ראשון בבית מלון מאושר, הסעה אליו משדה התעופה ובדיקת קורונה. בנוסף, יש לצרף שובר לשהות במלון ובדיקת קורונה ביום החמישי לשהייה – בכל מיקום במדינה. חובה להזמין מראש ביטוח נסיעות המכסה אשפוז והוצאות במקרה של הדבקות בקורונה. לפני העלייה למטוס יש להציג תוצאת בדיקת PCR שנעשתה בישראל 72 שעות לפני ההמראה. ילדים עד גיל 6 פטורים מדרישה זו ולאחר הנחיתה תיערך להם בדיקת רוק בלבד.

אל תאילנד, ניתן לטוס בטיסות ישירות עם אל על או טיסות קונקשן דרך דובאי, אבו דאבי, אירופה או למצוא טיסות זולות דרך נתיבים נוספים:

טיסות לתאילנד


טיסות לבנגקוק

 

טיסות לפוקט

על מנת להגיב עליכם
X