טורקיש איירלינס משנה את תצורת התמחור בטיסות לאירופה | אקספלורר
עוד שירותים
כלים למטייל
בית ספר לטיסות
שירות לקוחות
אקספלורר
כתבת המערכת פורסמה בתאריך 06/06/22 8 לייקים   |   1.0K צפיות

חברת התעופה טורקיש אייליינס משנה את תצורת התמחור שלה ומציעה מעכשיו שלוש רמות מחיר שונות לבחירה במחלקת תיירים (בדומה לחברות כמו אל-על וחברות הלואו קוסט). שיטת התמחור החדשה תקפה בכל הטיסות לטורקיה ובטיסות ליעדים שונים באירופה. בטיסות טרנס אטלנטיות תמשיך להיות מוצעת שיטת התמחור הישנה. בטיסות המופעות ע"י חברת הבת אנדולו ג'ט, שיטת התמחור החדשה מוצעת לכל היעדים של החברה.

אלו הן שלוש רמות המחיר החדשות שהחברה מציעה:

כרטיס בסיסי (Eco Fly): הכרטיס כולל כבודת יד בלבד (טרולי או תיק יד). ניתן לבחור מושבים בתוספת תשלום. הכרטיס אינו ניתן לשינוי אך ניתן לבטלו בתשלום קנס.

כרטיס בשירות מלא (Extra Fly): הכרטיס כולל כבודת יד (טרולי או תיק יד), מזוודה במשקל של 25 ק"ג (20 ק"ג בטיסות שמופעלות ע"י אנדולו ג'ט), בחירת מושב רגיל ללא תשלום ואפשרות לשינוי תאריכים וביטול בתשלום קנס.

כרטיס גמיש (Comfort Fly):  הכרטיס כולל כבודת יד (טרולי או תיק יד), מזוודה במשקל של 25 ק"ג (20 ק"ג בטיסות שמופעלות ע"י אנדולו ג'ט), בחירת מושב מועדף ללא תשלום ואפשרויות לשינוי תאריכים / יעד ללא תשלום (למעט הפרש מחיר אם קיים בין הטיסה המקורית לחדשה). בנוסף, ניתן לבטל את הכרטיסים בתשלום דמי טיפול בלבד.

בכל הטיסות לכל היעדים מוצעת שתייה קלה וארוחה מלאה / סנדוויץ וחטיפים (בהתאם לאורך הטיסה והיעד).

כדאי לדעת שהפרש המחירים בין הכרטיס הבסיסי לכרטיס בשירות מלא הוא קטן יחסית (לרוב בין 30-60 דולר) ומי שצריך לטוס עם מזוודה או מעדיף לבחור מושבים מראש, מומלץ שיזמין את הכרטיס בשירות מלא. בנוסף, נכון להיום לא ניתן להוסיף מזוודות לכרטיס הבסיסי בתהליך ההזמנה או לאחר מכן אלא רק בשדה התעופה (אנו מקווים שטורקיש יאפשרו זאת בעתיד הקרוב).

על מנת להגיב עליכם
טסים לחו"ל מוגנים עם אקספלורר
במיוחד בתקופה הזאת, חשוב לטוס לחו"ל מוגנים ומכוסים. באקספלורר תמצאו ביטוח נסיעות מקיף שכולל כיסוי קורונה מורחב ואת שירות מגן טיסה שמבטיח 100% החזר במקרה חירום שאינו מאפשר לטוס.
רק טיסות ישירות
רק סופי שבוע
רק חגים
לעוף על עצמכם - ולהרוויח מזה כסף
יש לכם תמונות מהטיולים האחרונים שלכם או טיפים לחלוק ולחלק? משתפים ידע, עונים על שאלות בפורום ומקבלים שוברי הנחה להזמנת טיסות באקספלורר בהתאם לתקנון
X