כתבת המערכת פורסמה בתאריך 26/06/22 6 לייקים   |   2.6K צפיות

בשורה משמעותית לכל מי שמתכנן או רוצה להגיע לטיול במרוקו. תהליך הוצאת הויזה למדינה, שהיה עד עכשיו ארוך ומסורבל והתאפשר רק דרך סוכנויות מורשות, הופך מה- 10.7.22 לתהליך אלקטרוני לחלוטין שיתבצע דרך האינטרנט. את הבקשה לויזה ניתן יהיה להגיש עצמאית והיא תינתן עד 72 שעות לאחר הגשת הבקשה. הויזה תינתן באופן אוטמטי לתקופה של 30 יום (במקום 15 יום כפי שקיים כיום) וניתן יהיה להאריך אותה עד לתקופה של חצי שנה כולל אפשרויות לכניסות מרובות למדינה.

המהלך של מרוקו מגיע על רקע הרצון לשקם את תעשיית התיירות במדינה ולהגדיל משמעותית את מספר התיירים ע"י הסרת החסמים שמקשים על תיירים להגיע. ישראל (יחד עם עוד 48 מדינות נוספות) נכללת ברשימת המדינות שאזרחיהן יוכלו להנפיק ויזה באופן אלקטרוני. כמות התיירים שמגיעים מישראל למרוקו צפויה לגדול האופן דרמטי מהמהלך (מאז שנפתחו השמיים והחברות הישראליות החלו לתפעל טיסות למרוקו, התנועה כבר גדלה משמעותית ולאחר הסרת חסמי הויזה היא צפויה לגדול עוד יותר). 
 
מרוקו נחשבת כבר שנים לאחד מיעדי הטיול הנחשקים ביותר ומציעה חוויה תרבותית יוצאת דופן. ועכשיו שגם תהליך הוצאת הויזה הופך להיות פשוט משמעותית, האם זהו יעד הטיול שלכם?

על מנת להגיב עליכם
X