מרוקו עוברת לויזה אלקטרונית | אקספלורר
כלים למטייל
בית ספר לטיסות
שירות לקוחות
אקספלורר
כתבת המערכת פורסמה בתאריך 26/06/22 2 לייקים   |   805 צפיות

בשורה משמעותית לכל מי שמתכנן או רוצה להגיע לטיול במרוקו. תהליך הוצאת הויזה למדינה, שהיה עד עכשיו ארוך ומסורבל והתאפשר רק דרך סוכנויות מורשות, הופך מה- 10.7.22 לתהליך אלקטרוני לחלוטין שיתבצע דרך האינטרנט. את הבקשה לויזה ניתן יהיה להגיש עצמאית והיא תינתן עד 72 שעות לאחר הגשת הבקשה. הויזה תינתן באופן אוטמטי לתקופה של 30 יום (במקום 15 יום כפי שקיים כיום) וניתן יהיה להאריך אותה עד לתקופה של חצי שנה כולל אפשרויות לכניסות מרובות למדינה.

המהלך של מרוקו מגיע על רקע הרצון לשקם את תעשיית התיירות במדינה ולהגדיל משמעותית את מספר התיירים ע"י הסרת החסמים שמקשים על תיירים להגיע. ישראל (יחד עם עוד 48 מדינות נוספות) נכללת ברשימת המדינות שאזרחיהן יוכלו להנפיק ויזה באופן אלקטרוני. כמות התיירים שמגיעים מישראל למרוקו צפויה לגדול האופן דרמטי מהמהלך (מאז שנפתחו השמיים והחברות הישראליות החלו לתפעל טיסות למרוקו, התנועה כבר גדלה משמעותית ולאחר הסרת חסמי הויזה היא צפויה לגדול עוד יותר). 
 
מרוקו נחשבת כבר שנים לאחד מיעדי הטיול הנחשקים ביותר ומציעה חוויה תרבותית יוצאת דופן. ועכשיו שגם תהליך הוצאת הויזה הופך להיות פשוט משמעותית, האם זהו יעד הטיול שלכם?

על מנת להגיב עליכם
רק טיסות ישירות
רק סופי שבוע
רק חגים
טסים לחו"ל מוגנים עם אקספלורר
במיוחד בתקופה הזאת, חשוב לטוס לחו"ל מוגנים ומכוסים. באקספלורר תמצאו ביטוח נסיעות מקיף שכולל כיסוי קורונה מורחב ואת שירות מגן טיסה שמבטיח 100% החזר במקרה חירום שאינו מאפשר לטוס.
לעוף על עצמכם - ולהרוויח מזה כסף
יש לכם תמונות מהטיולים האחרונים שלכם או טיפים לחלוק ולחלק? משתפים ידע, עונים על שאלות בפורום ומקבלים שוברי הנחה להזמנת טיסות באקספלורר בהתאם לתקנון
X