כתבת המערכת פורסמה בתאריך 13/04/23 1.1K צפיות

האביב כבר כאן, ומעבר למזג האוויר המתעתע אפשר להרגיש בו גם דרך עדכוני חברות התעופה על הוספת קווים חדשים.

 

חברת אייר סרביה חזרה להפעיל את קו ישראל-בלגרד לאחר שנות הקורונה בהן הקו לא פעל. כבר שבוע שהקו פועל, ועכשיו הודיעה חברת התעופה כי היא מרחיבה את מספר הטיסות ל-4 טיסות שבועיות בימים ראשון, שני, שלישי וחמישי, כאשר הטיסה של יום שני תצא לדרך מתל אביב החל מחודש מאי הקרוב בשעה 07:20 ותנחת בבלגרד בשעה 09:20 - בשונה מהטיסות של שאר השבוע, מה שיאפשר טיסות המשך נוחות ליעדים שונים באירופה דרך החברה.

 

ריינאייר מצטרפת לחגיגה ומוסיפה לקיץ הקרוב קווים ליעדי נופש באגן התיכון כמו אתונה, קורפו וחאניה. הטיסה לחאניה תחל לפעול בחודש יוני הקרוב, כמו גם הטיסה לקורפו שתפעל ביו החודשים יוני-אוקטובר. גם הקו לאתונה צפוי לחזור לאחר שהופסק לאחרונה בשל מחלוקות בין חברת התעופה לשדה התעופה, ואם זה אכן יקרה, כבר בחודש מאי נראה את הטיסות בקו זה חוזרות לשמי הארץ. 

 

גם בצרפת קורים דברים נפלאים. חברת אייר פרנס הודיעה כי בקיץ הקרוב היא תפעיל 31 קווים עונתיים ליעדי נופש פופולאריים באירופה כמו ספרד, קרואטיה, פורטוגל, פולין וגם ביוון, באיטליה ובצפון אפריקה. על הטיסות תוכלו לעלות משדות התעופה בפריז (פאריס שארל דה גול ופריס אורלי) בטיסת המשך מישראל.

 

 

בקיצור, צפוי לנו קיץ חם,

ועכשיו כל מה שנותר לעשות הוא לחפש טיסות זולות

על מנת להגיב עליכם
X