כתבת המערכת פורסמה בתאריך 21/12/23 2 לייקים   |   992 צפיות

כחודש לאחר שהודיעה חברת אל על כי היא מפסיקה את הקו הישיר שלה לפוקט, הודיעה החברה על חידוש הטיסות הישירות לפוקט, בעקבות עלייה בביקושים לטיסות ליעדים שונים בעולם, ביניהן גם טיסות במזרח, כך לפי החברה.

 

בחודש נובמבר ובעקבות מלחמת חרבות ברזל, הפסיקה אל על את הקו הישיר שלה לפוקט, אך היא המשיכה להפעיל את הקו שלה לבנגקוק עם 1-2 טיסות יומיות.

 

היום הודיעה החברה כי החל מ-1.2.2024 היא תחדש את הקו הישיר שלה לפוקט עם 3 טיסות שבועיות בימים שני, שלישי וחמישי (חזור מפוקט בימים שלישי, רביעי ומוצ"ש).

 

מכירת הכרטיסים החלה היום ועל פי הודעת החברה, המחירים לתאילנד יתחילו מ-799$ בפברואר. הטיסות לפוקט מעט יותר יקרות מאשר הטיסות לבנגקוק, והן מתחילות מ-926$ בפברואר. מצאנו לכם באתר טיסות זולות יותר לפוקט החל מ-723$ בחודשים אפריל-מאי.

 

לכל הטיסות הזולות לפוקט לחצו כאן - לחיפוש טיסות ישירות יש לסמן בדף “רק טיסות ישירות”

 

במקביל לחידוש הקו לפוקט, הודיעה חברת אל על כי היא מגדילה את היצע המושבים לבנגקוק עם 2 טיסות יומיות ברוב ימי השבוע. הטיסות הללו יופעלו במטוסי הבואינג 777 ו-787 עם קיבולת הנוסעים הגבוהה ביותר במטוסי החברה.

 

ישראלים שרצו לטוס למזרח בשבועות האחרונים, מאז החלה המלחמה, גילו כי לא נותרו להם הרבה אופציות מכיוון שרוב חברות התעופה הזרות ביטלו את טיסותיהן לישראל, כך שמלבד הטיסות עם חברת אל על שהיעד היחיד שלה במזרח הוא תאילנד, יש אפשרות לטוס עם פליי דובאי או אתיחאד ולהמשיך משם. אין ספק שהטיסות הנוספות שפתחה חברת אל על יגדיל את ההיצע לטיסות למזרח.

 

מחפשים טיסות זולות ליעדים שונים בעולם?

חפשו אותן במציאון הטיסות של אקספלורר

על מנת להגיב עליכם
X