כתבת המערכת פורסמה בתאריך 10/04/24 90 צפיות

החג אוטוטו פה, ואם אתם רוצים להתחמק מארוחת החג או שסתם בא לכם לצאת לכמה ימים של חופש, אתם עוד יכולים למצוא טיסות זולות לפסח.

 

לרנקה שבקפריסין מושלמת למשפחות עם ילדים, ולמי שמחפש טיסה זולה ויעד קרוב. הטיסות ללרנקה נכון לעכשיו מתחילות מ- 227$.

 

רודוס היפה, יעד מושלם לחובבי החופים עם טיסות זולות החל מ-312$ בפסח.

 

סלוניקי שביוון הוא יעד מבוקש מאוד וגם אליו אפשר למצוא טיסות זולות לפסח החל מ-370$ לכרטיס הלוך חזור.

 

מתחשק לכם יעד אורבני יותר? תוכלו למצוא גם טיסות זולות לבוקרשט (החל מ-380$), לאתונה (החל מ-384$), לרומא (החל מ-388$), לבודפשט (החל מ-397$), לברצלונה (החל מ-397$), לדובאי (החל מ-397$) ולטביליסי (החל מ-397$).

 

טיסות זולות לפסח - לאן הישראלים הכי אוהבים לטוס בחג?

חג הפסח הוא זמן טוב לטוס לחו"ל. מזג האוויר מתחיל להתחמם, אבל עדיין לא חם מדי, עוד לא עמוס מדי והמחירים עוד לא גבוהים מדי. בנוסף יש גם את החופש הארוך ממשרד החינוך ומשפחות רבות מחפשות פתרון לכמעט 3 השבועות שהילדים בבית, ואיך כדאי לנצל את הזמן אם לא בחופשה משפחתית בחו"ל?

 

אז לאן הישראלים הכי אוהבים לטוס בפסח? התשובה לשאלה הזו משתנה משנה לשנה, וכמובן שהשנה שונה מאוד, ובהתאם גם היעדים האטרקטיביים השתנו. מה שהישראלים בדרך כלל אוהבים בעונה הזו היא יעדים חמימים, עדיפות לחופים אבל לא בהכרח, וכמובן טיסות זולות שיעזרו להם לצלוח חופשה משפחתית או זוגית במינימום כסף.

 

אז טיסות זולות לפסח לא תמיד קל למצוא, זה נכון, המחירים עולים בתקופות חגים, אבל הנה גם עכשיו אפשר עדיין למצוא מחירים טובים ליעדים אטרקטיביים.

 

מבין היעדים שישראלים יטוסו אליהם הכי הרבה בפסח השנה: קפריסין, יוון, כרתים, איטליה, תאילנד, טנריף, סיישל ועוד.

 

לחצו כאן לטיסות זולות לפסח

על מנת להגיב עליכם
X