כתבת המערכת פורסמה בתאריך 10/04/24 224 צפיות

חברות התעופה חוזרות לטוס לישראל ובשבועות האחרונים גם חברות הלואו-קוסט החלו לחזור.

 

חזרתן של טיסות לואו קוסט מורידות את מחירי הטיסות מכמה סיבות: ראשית, תחרות בין חברות התעופה והגדלה של היצע הטיסות לישראלים. סיבה שניה היא כמובן מחירי הטיסות, אשר לרוב יהיו זולות יותר מטיסות סדירות.

 

טיסות לואו קוסט

למרות מה שרבים חושבים, טיסות לואו קוסט לא שונות מבחינה בטיחותית מטיסות אחרות. המטוסים עומדים בכל התקנים והם בטוחים באותה במידה בדיוק.

 

כן קיימים שינויים בין טיסות לואו קוסט לטיסות סדירות, בעיקר בתנאי הכרטיס והטיסה, למשל: טיסה סדירה לרוב תכלול הוספת מטען, לפעמים ארוחה ושירותים נוספים, ואילו בטיסות לואו קוסט הכרטיס כולל את הטיסה בלבד, כך שעל כל שירות נוסף תצטרכו לשלם.

 

זה לא מתאים לכל אחד, ואם הנוסע יעדיף לשלם יותר על בחירת מושב, הוספת מטען וארוחה, זה בסדר גמור וכנראה שהוא לא קהל היעד של טיסות לואו קוסט.

 

אבל אם אתם מעדיפים לשלם פחות עבור טיסה ולא מפריע לכם שהכרטיס שלכם לא כולל שירותים נוספים, זה הולך להשתלם לכם, והרבה.

 

טיסות לואו קוסט - כמה זה עולה לנו?

אז המחירים משתנים בהתאם ליעד, לזמן בשנה ולכמה זמן מראש אתם מזמינים את הכרטיסים, אבל כנראה שאם תחפשו טיסות לואו קוסט תמצאו מחירים משתלמים בהרבה.

 

טיסות לאתונה החל מ-100$ לכרטיס בחודש נובמבר, טיסות ללרנקה כבר בחודש הבא החל מ-131$ לכרטיס או טיסות לרומא החל מ-132$ לכרטיס ועוד מגוון יעדים ומחירים מעולים.

 

אז בפעם הבאה שמתחשק לכם למצוא טיסות זולות, ואם לא מפריע לכם לטוס לואו קוסט, ההמלצה שלנו היא להשתמש בשיטה הזאת ולחפש טיסות לואו קוסט.

על מנת להגיב עליכם
X