הכתבה מאת ישראל נציג פלייאיסט פורסמה בתאריך 06/11/13 2 לייקים   |   13K צפיות
מדינה:   תאילנד
מקום:   קופנגן
מקום:   קוסמוי

פול מון בתאילנד

מסיבות פול מון ביעד הפופולרי כל כך - תאילנד מהוות אחת מהאטרקציות הגדולות ( אם לא הגדולה שבהן עבור תרמילאים) באיים של דרום תאילנד – בפרט באי קופנגן. בכל שנה, טסים עשרות אלפים של צעירים אל תאילנד בידיעה שאת הלילה בו הירח יהיה מלא - הם יעשו על חוף אדרין שבקופנגן, ביחד עם עוד אלפים של אנשים. מסיבות פול מון עברו טרנספורמציה לא קטנה מאז שהחלה המסורת אי שם בשנת השמונים על ידי חבורה קטנה של תיירים שהחליטו לחגוג במועדון מקומי את הלילה של הירח המלא.

כיום, המסיבות מתנהלות בניצוחם של תקליטנים מפורסמים מכל העולם, עם תפאורה, קישוטים וכמובן – אלפי אנשים מכל העולם שרוקדים ומחייכים אחד אל השני. אבל, יש גם צד לא טוב למסיבות האלו שעלול לגרום לחיוך לרדת מהר מאד מהפנים שלכם.
 

Full Moon Thailandעשה וכך תהנה

לקראת שתי המסיבות הגדולות ביותר של השנה -ומסיבת סילבסטר, הספו עבורכם את מיטב הטיפים:


של מי הבקבוק שתקוע לי ברגל? 

תכננו היטב את נושא הביגוד וההנעלה למסיבה. נכון, יכול להיות שיהיה קריר אבל אל תגזימו עם חולצות ארוכות כי אחרת תצטרכו להניח אותן בצד – ולכו תזכרו היכן הנחתם את החולצה לאחר מספר בירות ובין אלפי אנשים. לגבי נעליים - אין כמו ללכת יחפים על החוף ולהרגיש את החול, אבל האמינו לנו שאחרי שידרכו עליכם או שבטעות תדרכו על שברי בקבוקי בירה – הדבר האחרון שתרצו זה לדרוך ללא מדרס מגן על החול.


הסיבוב הבא – עלי!

גניבה היא ענין מפחיד בכל טיול - ולא משנה איפה אתם. חגורות כסף, גרביים, ארנקים - יש פתרונות לכל דבר, אך במקרה הזה, אנו ממליצים לכם לקחת כסף שיספיק לערב המסיבה - וזהו. שמרו את שארית הכסף שלכם במקום בטוח יותר, בחדר, בכספת המלון או במקום אחר שידוע רק לכם. דאגו לשמור עוד סכום 'חירום' בנפרד משארית הכסף.
מסיבה זה אומר הרבה אלכוהול - ואנשים שתויים שמים פחות לב לאופן בו הכסף מבוזבז - או נלקח מהם. אז כדי שלא תזמינו בטעות את כל החוף לבירה – שמרו על הכסף שלכם.


אז מי אתה?

חשוב מאד שתהיה עליכם תעודה כלשהי עם הפרטים שלכם בכל שלב ושלב. את הדרכון מומלץ  להשאיר בחדר, במקומו קחו אתכם צילום שלו (זכרתם לעשות עותק מראש?) ושמרו אותו עליכם במקום שלא ירטב, יקרע או יפול מהכיס. באם יש סיכוי שתחליטו לקפוץ למים עם הבגדים – ניילנו את צילום הדרכון.


סמים קלים – מחיר כבד

אולי אתם קוראים לזה 'סמים קלים', אבל ממשלת תאילנד מתייחסת אליהם כסמים קשים ורעה חולה שיש למגר מהמדינה. הימים עליהם סיפרו לכם על עישון חופשי בחוף הים ובמסיבות נגמרו מזמן. זה כבר כמה שנים שמשטרת תאילנד מפעילה סוכנים סמויים במסיבות בכדי לעצור סוחרים ומשתמשים. אם תתפסו עם סמים קלים (על מה שמכונה סמים קשים אנחנו לא מדברים בכלל) העונש יכול לנוע בין קנס למאסר ארוך מאד בכלא קשוח. ואפילו יותר גרוע. אבל לא נדבר על זה - אתם הולכים לשמור על עצמכם, נכון?


בחורים שותים קצת ערק

אנחנו יודעים, אלכוהול מהווה חלק מהמסיבות ו(כמעט) כולם אוהבים לשתות אותו ולהגיע למצב שכרון קל – אבל גם אז הקפידו על פוקוס מסויים. השגיחו שאף אחד לא מתקרב לבקבוק או כוס השתיה שלכם.   
 

Full Moon Thailandזה לא נעים לראות גב שרוף

מסיבות הפול מון מלאות באטרקציות שנראות מפתות מאד: במות גבוהות, להטוטנים, חבלי אש ועוד. אז נכון שאתם אחרי שירות צבאי או סתם חושבים שאתם יכולים לעשות את זה - אבל תוותרו. זה לא נעים ללכת על חבל גבוה וליפול, זה לא נעים כאשר חבל בוער באש נתפס לכם בחולצה וממש לא כיף גדול לתפוס את ה'קלאב' של הג'אגלינג בצד הבוער שלו. 


משחקי פיתוי

במסיבות רואים המון – אבל המון אנשים יפים והאווירה היא מהסקסיות שתהיו תהיו בהן – אבל היזהרו מאנשים שנראים ידידותיים מדי ולהוטים להגיע לחדר שלכם - עד כמה שזה מפתה.
אם בכל זאת החלטתם "ללכת על זה" – שימו לב שאתם באמת לבד ולא הולכים איתכם עוד כמה אנשים, לא תאמינו באיזה שיטות נוקטים כל מיני טיפוסים מפוקפקים בכדי לגנוב מכם דברים מהחדר.


מי הזיז את המלון שלי?

אחרי כמה 'באקטים' יש סיכוי שלא תזכרו איפה החדר שלכם, או את שם המלון או אף את שם המשפחה שלכם... קחו איתכם כרטיס ביקור של המלון שלכם ואפילו רשמו סימני דרך על דף קטן והצמידו אותו לכרטיס. זה אולי נראה לכם טפשי, אבל סמכו עלינו. לאי קופנגן יש דרכים להפתיע אפילו אתכם!


אז לאחר כל הטיפים הללו, כל שנשאר הוא לאחל לכם חופשה נעימה ומסיבה שלא תשכחו כל חייכם.
 

Full Moon Thailand
על מנת להגיב עליכם
X