כרטיסים לאנדרה ריו
אנדרה ריאו הוא כינון ומנצח הולנדי, וגם כינון ונגן כינון, המוכר בעיקר כמנצח חזק המופקד את להקת יוהן שטראוס. ריאו מתרגש ומתרומם בניגון, והוא ידוע בעיקר על קונצרטים מרשימים ופנטסטיים הכוללים מופעים מול קהל חי, גדולים בכל העולם. הוא מבצע בעיקר מוסיקה קלאסית, וואלצות, וקטעי מוזיקה נבחרים ממוֹצרְט ומפרנץ' להרקמוב, אך גם מוסיקה פופולרית ומוסיקת סרטים. ריאו מצליח לקרב את המוזיקה הקלאסית לקהלים רחבים יותר וליצור חוויות תרבות חיוביות ומצחיקות עבור האורחים שלו. הוא יצר עשרות אלבומים, ומופעיו הפכו לאחד האירועים המוזיקליים המצליחים והפופולריים ביותר בעולם.
✔   אספקה מהירה ומיקום מושבים מובטח ✔   פריסת תשלומים נוחה על כל ההופעות ✔   מגן הופעה 100% החזר זמין לרכישה *    להזמנה יתווספו עמלות טיפול ושילוח בסך $16

לוח הופעות של אנדרה ריו

הכרטיסים הכי זולים
מינכן, גרמניה
25/01/24 (חמישי)
מ- $175
דצמבר 2023
Maastricht, הולנד
09/12/23 (שבת)
מ- $180
Maastricht, הולנד
10/12/23 (ראשון)
מ- $180
ינואר 2024
אנטוורפן, בלגיה
07/01/24 (ראשון)
מ- $218
זיסנדורף, גרמניה
17/01/24 (רביעי)
מ- $191
הנובר, גרמניה
18/01/24 (חמישי)
מ- $240
Magdeburg, גרמניה
19/01/24 (שישי)
מ- $208
ברלין, גרמניה
20/01/24 (שבת)
מ- $191
שטוטגרט, גרמניה
24/01/24 (רביעי)
מ- $246
מינכן, גרמניה
25/01/24 (חמישי)
מ- $175
Nürnberg, גרמניה
26/01/24 (שישי)
מ- $191
מנהיים, גרמניה
27/01/24 (שבת)
מ- $186
מאי 2024
גדנסק, פולין
29/05/24 (רביעי)
מ- $177
לודז', פולין
30/05/24 (חמישי)
מ- $177
Gliwice, פולין
31/05/24 (שישי)
מ- $191
יוני 2024
קרקוב, פולין
01/06/24 (שבת)
מ- $218
ארפורט, גרמניה
05/06/24 (רביעי)
מ- $235
לייפציג, גרמניה
06/06/24 (חמישי)
מ- $246
פראג, צ'כיה
07/06/24 (שישי)
מ- $273
אוסלו, נורבגיה
15/06/24 (שבת)
מ- $175
כרטיסים להופעה של אנדרה ריו בתאריך 25/01/24 במינכן
חיפוש טיסות להופעה
מועד:  יום חמישי, 25/01/24 בשעה 19:30          עיר:  מינכן, גרמניה          מיקום:  Olympiahalle Munich
טבעת עליונה, ישיבה
כחול במפה
$175
(₪657)
נותרו 4 כרטיסים
select
הזמנה
טבעת אמצעית, ישיבה
ירוק במפה
$191
(₪717)
נותרו 4 כרטיסים
select
הזמנה
טבעת תחתונה, ישיבה
תכלת במפה
$219
(₪822)
נותרו 2 כרטיסים
select
הזמנה
מפת OLYMPIAHALLE MUNICH
מפת Olympiahalle Munich להופעה של אנדרה ריו
כרטיסים לאנדרה ריו. ההופעות הקרובות של אנדרה ריו מתקיימות באנטוורפן (ינואר 2024), הנובר (ינואר 2024), ברלין (ינואר 2024), שטוטגרט (ינואר 2024), מינכן (ינואר 2024), מנהיים (ינואר 2024), גדנסק (מאי 2024), לודז' (מאי 2024), קרקוב (יוני 2024), ארפורט (יוני 2024), לייפציג (יוני 2024), פראג (יוני 2024), אוסלו (יוני 2024). המחירים להופעות של אנדרה ריו מתחילים ב- $175 לכרטיס. בהזמנת כרטיסים להופעות של אנדרה ריו דרך אקספלורר אנחנו מתחייבים לאספקה מהירה של הכרטיסים ולאזור העמידה / מיקום המושבים כפי שנבחר במהלך ההזמנה. פריסת תשלומים נוחה. לא ניתן לבטל הזמנה של כרטיסים אך ניתן להוסיף בתהליך ההזמנה שירות מגן הופעה שמבטיח 100% החזר במקרה חירום שאינו מאשר להגיע להופעה.

כרטיסים לאנדרה ריאו
אנדרה ריאו הוא כנר, מנצח ומלחין הולנדי הידוע בתרומותיו למוזיקה הקלאסית וביכולתו להפוך מוזיקה קלאסית לנגישה ומהנה לקהל רחב. הנה כמה נקודות מפתח על אנדרה ריו:

 

1. **חיים מוקדמים ואימונים**: אנדרה לאון מארי ניקולס ריאו נולד ב-1 באוקטובר 1949 במאסטריכט, הולנד. הוא בא ממשפחה מוזיקלית, ואביו היה מנצח. אנדרה החל ללמוד כינור בגיל צעיר ולאחר מכן למד בקונסרבטוריון המלכותי בליאז', בלגיה.

 

2. **תזמורת יוהאן שטראוס**: בשנת 1987 הקים אנדרה ריאו את תזמורת יוהאן שטראוס, שהפכה למרכיב מרכזי בהופעותיו. התזמורת ידועה בגודלה הגדול וביכולתה לבצע מגוון רחב של מוזיקה קלאסית ופופולרית.

 

3. **הופעות חדשניות**: ריאו ידוע בהופעות החיות החדשניות והכובשות שלו. הוא מרבה לשלב בקונצרטים שלו אלמנטים תיאטרליים, ואלס ואלמנטים ויזואליים אחרים. מופעיו מתאפיינים באווירה החגיגית והחגיגית.

 

4. **רפרטואר**: הרפרטואר של אנדרה ריאו כולל מגוון רחב של מוזיקה קלאסית, מיצירותיו של יוהאן שטראוס השני ועד לאריות אופראיות מפורסמות. הוא גם משלב מוזיקה פופולרית, מוזיקת ​​קולנוע ושירי עם בהופעותיו.

 

5. **הצלחה גלובלית**: היכולת של Rieu להתחבר עם קהלים ברחבי העולם הובילה להצלחה גלובלית משמעותית. הוא הופיע במדינות רבות ומכר מיליוני אלבומים. אלבומיו מגיעים לרוב בראש מצעדי המוזיקה הקלאסית.

 

6. **הקלטות**: אנדרה ריאו הוציא הקלטות רבות, כולל אלבומים ו-DVD של הופעותיו החיות. כמה מאלבומיו הפופולריים ביותר כוללים את "אהבה בוונציה", "קסם הכינור" ו"חי במאסטריכט".

 

7. **פרסים והכרה**: ריאו זכה במספר רב של פרסים והוקרה על תרומתו למוזיקה ולתרבות. הוא זכה להכרה על תפקידו בפופולריות של מוזיקה קלאסית.

 

8. **פנייה חוצה דורות**: למוזיקה של ריו יש משיכה רחבה ומושכת קהלים מכל הגילאים. הוא ידוע בכך שהופך מוזיקה קלאסית לנגישה ומהנה עבור אנשים שאולי לא נחשפו אליה אחרת.

 

9. **סיורים וקונצרטים**: אנדרה ריאו ידוע בלוח הסיורים הנרחב שלו. הקונצרטים שלו מתקיימים לעתים קרובות באולמות חיצוניים גדולים, והוא הופיע במקומות איקוניים כמו ארמון שנברון של וינה.

 

10. **פילנתרופיה**: Rieu מעורב בפעילויות פילנתרופיות שונות, כולל תמיכה ביוזמות לחינוך מוזיקלי ומטרות צדקה.

 

תרומתו של אנדרה ריאו למוזיקה הקלאסית, יכולתו למשוך את הקהל, ומסירותו להבאת שמחה באמצעות מוזיקה הפכו אותו לדמות בולטת ואהובה בעולם המוזיקה הקלאסית והפופולרית.

ניתן לאפיין את השפעתו של אנדרה ריאו על המוזיקה ביכולתו לגשר על הפער בין מוזיקה קלאסית לקהל רחב יותר עולמי. הנה כמה דרכים שבהן הוא השפיע על המוזיקה:

 

1. **פופולארית מוזיקה קלאסית**: אנדרה ריאו ידוע בהפיכת המוזיקה הקלאסית לנגישה ומהנה יותר למגוון רחב של מאזינים. הוא הציג יצירות קלאסיות לקהל שאולי לא הכירו את הז'אנר הזה, ובכך הרחיב את ההערכה למוזיקה קלאסית.

 

2. **פנייה חוצה דורות**: המוזיקה של ריו פונה לקהל מכל הגילאים. יש לו את היכולת הייחודית להעסיק את הדורות הצעירים והמבוגרים כאחד, לטפח הערכה למנגינות קלאסיות וליצור זיכרונות מוזיקליים למשפחות.

 

3. **מופעים חדשניים**: הקונצרטים של Rieu ידועים בחדשנותם. הוא משלב מוזיקה קלאסית עם אלמנטים תיאטרליים, ואלס ואפקטים ויזואליים מדהימים, ויוצר חווית קונצרט ייחודית וסוחפת. גישה חדשנית זו השפיעה על האופן שבו מוזיקה קלאסית מוצגת בסביבה חיה.

 

4. **רפרטואר מגוון**: הרפרטואר המגוון של ריאו, הכולל יצירות קלאסיות, מוזיקה פופולרית, תווים של סרטים ושירי עם, עודד מוזיקאים לחקור מגוון רחב יותר של סגנונות וז'אנרים מוזיקליים בביצועים ובהקלטות שלהם.

 

5. **טווח עולמי**: הסיורים וההופעות העולמיות הנרחבות של אנדרה ריאו הרחיבו את טווח ההגעה של מוזיקה קלאסית לקהל ברחבי העולם. הוא הופיע במספר מדינות והציג את המוזיקה הקלאסית לתרבויות חדשות ומגוונות.

 

6. **שגריר תרבות**: ריאו הפך לשגריר תרבותי של מוזיקה קלאסית, המייצג את הז'אנר על הבמה העולמית. היכולת שלו להתחבר עם קהלים על פני מחסומי שפה ותרבות מדגישה את המשיכה האוניברסלית של המוזיקה.

 

7. **מכירות תקליטים**: האלבומים של Rieu מתפקדים באופן עקבי במצעדי המוזיקה הקלאסית ומעבר לכך. הצלחתו המסחרית הוכיחה שיש שוק משמעותי למוזיקה קלאסית, ומעודדת אמנים ותזמורות אחרים לחקור את הז'אנר הזה.

 

8. **יוזמות חינוכיות**: Rieu מעורב ביוזמות לחינוך מוזיקלי ותמך במאמצים לקדם חינוך מוזיקלי בבתי ספר. מחויבותו לחינוך מוזיקלי מעודדת את הדור הבא של מוזיקאים וחובבי מוזיקה.

 

לסיכום, השפעתו של אנדרה ריאו על המוזיקה נעוצה ביכולתו להפוך את המוזיקה הקלאסית לפופולרית, בגישה החדשנית שלו להופעות, ברפרטואר המגוון שלו וביכולתו להתחבר לקהל רחב וגלובלי. הוא מילא תפקיד משמעותי בהרחבת ההערכה למוזיקה קלאסית ובשבירת המחסומים להנאתה.

אנדרה ריאו, הידוע בהופעות החיות הכובשות שלו, זכה למספר שירים וקונצרטים הנחשבים לשיאי הצלחה בקריירה שלו. בעוד שהוא מרבה לבצע יצירות קלאסיות ואלס, הרפרטואר שלו כולל גם מוזיקה פופולרית. הנה כמה דוגמאות בולטות:

 

1. **"הוואלס השני"**: הביצוע של אנדרה ריאו ל"הוואלס השני" של דמיטרי שוסטקוביץ' הוא אחד מיצירות החתימה שלו. ואלס זה מזוהה לעתים קרובות עם הופעותיו והפך לאחד משיריו המוכרים ביותר.

 

2. **"נושא אהבה מרומיאו ויוליה"**: הפרשנות של ריאו לנושא האהבה מ"רומיאו ויוליה" של פרוקופייב עוררה הדים בקרב קהלים ברחבי העולם. זה מציג את יכולתו להעביר רגשות באמצעות מוזיקה.

 

3. **"My Way"**: אנדרה ריאו ביצע את השיר האיקוני "My Way", שזכה לפופולריות של פרנק סינטרה, בקונצרטים שלו. הביצוע שלו לקלאסיקה זו זכה לשבחים ומדגים את הרבגוניות שלו.

 

4. **"הדנובה הכחולה"**: ואלס "הדנובה הכחולה" של יוהאן שטראוס השני הוא מרכיב עיקרי ברפרטואר של ריאו. הביצועים שלו ליצירה הנצחית הזו כוללים לעתים קרובות ויזואליה וכוריאוגרפיה מדהימים, מה שהופך אותה לגולת הכותרת של הקונצרטים שלו.

 

5. **"And The Waltz Goes On"**: אנדרה ריו זכתה לעבוד עם השחקן והמלחין הנודע סר אנתוני הופקינס על החיבור "And The Waltz Goes On". שיתוף הפעולה שלהם התקבל בברכה והציג את יכולתו של ריו לשתף פעולה בין דיסציפלינות אמנותיות.

 

6. **קונצרטים במאסטריכט**: הקונצרטים השנתיים של אנדרה ריאו באוויר הפתוח בעיר הולדתו מאסטריכט, הולנד, הם בין ההופעות המפורסמות שלו. קונצרטים אלה כוללים בדרך כלל שילוב של מוזיקה קלאסית, ואלס וויזואליה שובת לב. סדרת הקונצרטים וההקלטות שלו "חי במאסטריכט" זכתה להצלחה אדירה.

 

7. **"Amore: My Tribute to Love"**: האלבום "Amore" של Rieu, שעושה מחווה לנושא האהבה באמצעות מוזיקה, זכה לשבחים וכולל ביצועים לשירי אהבה קלאסיים.

 

8. **קונצרטים לחג המולד**: קונצרטי חג המולד של אנדרה ריאו, הכוללים מוזיקת ​​חג וקישוטים חגיגיים, היו פופולריים בקרב קהלים המחפשים חוויה מוזיקלית משמחת ומחממת לב במהלך עונת החגים.

 

חשוב לציין שהקריירה של אנדרה ריאו מאופיינת בסדרה מתמשכת של הופעות חיות והקלטות מצליחות, ולא בשירי להיטים בודדים. היכולת שלו ליצור חווית קונצרט בלתי נשכחת וסוחפת הייתה גורם מפתח בהצלחתו המתמשכת כמוזיקאי וכמבצע.

דוע לבצע הזמנת כרטיסים לקולדפליי ההופעה דרך מערכת אקספלורר? 

 

ובכן, מבלי להיכנס ליותר מדי פרטים, נוכל להגיד כי:

1. אספקת הכרטיס, ומיקום המושבים הנבחרים במהלך ההזמנה – מובטח ללקוחות.

2. יש אפשרות לשלם בפריסת כרטיסים נוחה.

3. יש אפשרות לקבל מגן הופעה. משמע החזר של 100%, בנסיבות מסוימות. כל עוד רוכשים את הסעיף הזה במסגרת ההזמנה.

עלות כרטיסים והזמנת מושבים / מיקום באזור עמידה

בהינתן הרצון להזמין כרטיסים לאנדרה ריו דרך מערכת אקספלורר, הרי שהלקוח מקבל התחייבות מטעם אקספלורר, כי תהיינה אספקה מהירה של הכרטיסים, כמו גם שהכרטיסים שייבחרו עבור אזור העמידה או מיקום המושבים – אכן יהיו כך בפועל. משמע, אם נבחר מושב מסוים, ההתחייבות היא שאותו מושב הוא זה שייבחר עבור אותה הזמנה.

מעבר לכך, להזמנת כרטיסים לאנדרה ריו ניתן לשלם עד 3 תשלומים ללא ריבית, ואף להוסיף בתוספת עלות מסוימת, שירות מגן, המאפשר החזר של 100% בנסיבות מסוימות. מבחינת הכרטיסים, הרי שניתן לרכוש מקום בהופעה עבור הטבעת העליונה (והחיצונית), הטבעת האמצעית, הטבעת התחתונה (והקרובה יותר לבמה), ואזור העמידה (אשר אינו מערב מושבים אך נמצא ברמת הקרקע אל מול הבמה עצמה).

על הופעות דומות אפשר לקרוא כאן:
כרטיסים לאלטון ג'ון
כרטיסים למדונה
כרטיסים לביונסה
כרטיסים לפו פייטרס

X