כרטיסים לאבריל לאבין
✔   אספקה מהירה ומיקום מושבים מובטח ✔   פריסת תשלומים נוחה על כל ההופעות ✔   מגן הופעה 100% החזר זמין לרכישה *    להזמנה יתווספו עמלות טיפול ושילוח בסך $16

לוח הופעות של אבריל לאבין

יולי 2024
מדריד, ספרד
10/07/24 (רביעי)
מ- $214
כרטיסים להופעה של אבריל לאבין בתאריך 10/07/24 במדריד
חיפוש טיסות להופעה
מועד:  יום רביעי, 10/07/24 בשעה 12:00          עיר:  מדריד, ספרד          מיקום:  Espacio Mad Cool
כרטיס ליום חמישי
11/7 Pearl Jam, Greta Van Fleet, Keane, Michael Kiwanuka, The Heavy
$214
(₪816)
נותרו 2 כרטיסים
select
הזמנה
כרטיס ליום שישי
12/7 Maneskin, Sum 41, The Breeders, Unknown Mortal Orchestra, Alvvays, Sleaford Mods
$214
(₪816)
נותרו 4 כרטיסים
select
הזמנה
ההופעה הקרובה של אבריל לאבין מתקיימת במדריד בחודש יולי 2024. המחירים להופעות של אבריל לאבין מתחילים ב- $214 לכרטיס. בהזמנת כרטיסים להופעות של אבריל לאבין דרך אקספלורר אנחנו מתחייבים לאספקה מהירה של הכרטיסים ולאזור העמידה / מיקום המושבים כפי שנבחר במהלך ההזמנה. פריסת תשלומים נוחה. לא ניתן לבטל הזמנה של כרטיסים אך ניתן להוסיף בתהליך ההזמנה שירות מגן הופעה שמבטיח 100% החזר במקרה חירום שאינו מאשר להגיע להופעה.

כרטיסים לאבריל לבין
 

Avril Lavigne היא זמרת, כותבת שירים ושחקנית קנדית. היא נולדה ב-27 בספטמבר 1984 בבלוויל שבקנדה.

המוזיקה של אבריל לאבין היא שילוב של פופ-פאנק, רוק ואלטרנטיבי, כאשר עבודתה המוקדמת מאופיינת כחלק מתנועת ה"סקייטר פאנק". השירים שלה נוגעים בנושאים של חרדה בגיל העשרה, מרדנות והעצמה עצמית.

אלבום הבכורה של לאבין, "Let Go", יצא ב-2002 וזכה להצלחה כשהוא נמכר במעל ל-20 מיליון עותקים ברחבי העולם. האלבום כלל סינגלים כמו "Complicated", "Sk8er Boi" ו-"I'm With You". אלבומיה הבאים, "Under My Skin", "The Best Damn Thing", "Goodbye Lullaby" ו-"Avril Lavigne", זכו גם להצלחה גדולה והציגו להיטים שונים, ביניהם "My Happy Ending", "Girlfriend" ו-" מה לעזאזל."

בנוסף לקריירה המוזיקלית שלה, לאבין מוכרת גם כשחקנית, והיא השתתפה בסרטים כמו " Fast Food Nation ", "Over the Hedge" ו" Charming".

לאבין זכתה בפרסים רבים במהלך הקריירה שלה, כולל מספר פרסי ג'ונו, פרסי המוזיקה של MTV אירופה ופרסי בחירת העשרה. היא ידועה גם בעיסוקה הפילנתרופי, כולל הקמת "קרן אבריל לאבין", התומכת באנשים עם מחלות ומוגבלויות קשות.

בשנים האחרונות, לאבין סיפרה על המאבקים שלה עם מחלת ליים והשתמשה בפרסום שלה כדי להעלות את המודעות למחלה ולעודד אפשרויות טיפול טובות יותר.

למה להזמין כרטיסים לאבריל לבין דרך מערכת אקספלורר?

ובכן, מבלי להיכנס לפרטים רבים מדי, אנו יכולים לומר כי:

  1. אספקת הכרטיס, ומיקום המושבים הנבחרים במהלך ההזמנה – מובטחים ללקוחות.
  2. יש אפשרות לשלם עד 10 תשלומים ללא ריבית על מגוון המופעים.
  3. יש אפשרות לקבל מגן הופעה. המשמעות היא החזר של 100%, בנסיבות מסוימות, כל עוד אתם רוכשים סעיף זה כחלק מההזמנה.

 

עלות כרטיסים והזמנת מושבים / מיקום.

לאור הביקוש הרב לכרטיסים לאבריל לאבין, הלקוח מקבל התחייבות מטעם אקספלורר כי תהיה אספקה מהירה של הכרטיסים, כמו גם כי הכרטיסים שנבחרו – אכן יהיו כך בפועל. המשמעות היא שאם תבחרו סוג כרטיס מסוים, החובה היא שאותו כרטיס ייבחר לאותה הזמנה. בנוסף, ניתן לשלם עד 10 תשלומים ללא ריבית, ואף להוסיף בעלות מסוימת, שירות מגן, המאפשר החזר של 100% בנסיבות מסוימות.

להזמנת כרטיסים להופעות דומות אפשר לקרוא כאן:
כרטיסים להארי סטיילס
כרטיסים לבלאק פינק
כרטיסים לאדיטורס
כרטיסים לרוסליה
כרטיסים לאנדראה בוצ'לי

 

X