מסלול מיאמי-ניו יורק-מקסיקו | אקספלורר
עוד שירותים
כלים למטייל
בית ספר לטיסות
שירות לקוחות
אקספלורר
פורסם ע"י שרון שיוביץ בתאריך 20/09/15 5 תשובות   |   לייק אחר   |   1.4K צפיות
שלום, אני וחברה מתכננות טיול של 3 שבועות בנובמבר 20/11-10/12.התכנון הוא 10 ימים במיאמי ומשם לשבוע מקסיקו ובסוף 3 ימים ניו יורק (גמיש) כיצד לתכנן את המסלול מבחינת סדר היעדים וטיסות פנימיות,והאם כמות הימים שהקצבנו לכל יעד מתאים? חשוב לי לציין שחברתי כבר הייתה בארה"ב ולכן היא לא רוצה לחזור על מקומות שטיילה.

באזור מיאמי היא לא הייתה ועל ניו יורק על אף שמעט התעקשתי שנהיה בכל זאת מספר ימים.בהנחה שאין הרבה זמן בכל יעד האם אפשרי לישון כל התקופה במלון אחד ומשם ליסוע למקומות?(הכיוון הוא שילוב של בטן גב+טיולי נופים+טיולים יומיים מאורגנים) אשמח לקבל הכוונה בעיקר לגבי מיאמי. תודה.
התקבלו 5 תשובות
ליאור קורן:  שלום, 10 ימים רק במיאמי זה הרבה זמן, אלא אם אתן מתכננות לטייל בפלורידה / אורלנדו ומקומות נוספים. ממיאמי לקנקון במקסיקו זה המסלול ההגיוני לטיסה והקצר ביותר. אני מניח שהמסלול ההגיוני יהיה טיסה אל ניו יורק, משם למיאמי, קנקון וטיסה חזרה לישראל. לחילופין, אולי טיסה למיאמי, קנקון ומשם לניו יורק וחזרה לישראל - תלוי איזה כרטיס יצא לכן זול יותר.
נכתב לפני 6 שנים
שרון שיוביץ:  תודה רבה.כמה ימים יספיקו למיאמי(ללא אורלנדו וכו')?
נכתב לפני 6 שנים
ליאור קורן:  נראה לי סביב 6-7 ימים, כולל קצת הרגעות על החוף.
נכתב לפני 6 שנים
שרון שיוביץ:  איך כדאי להתנהל מבחינת כסף ב-3 שבועות?האם להגיע עם כסף מזומן ומה דעתכם על הויזה נטען?
נכתב לפני 6 שנים
ליאור קורן:  מזומן וכרטיס אשראי בינלאומי שאפשר למשוך איתו כסף. על איזה ויזה נטען מדובר?
נכתב לפני 6 שנים
על מנת להגיב עליכם
כתבות על מיאמי
שאלות על מיאמי
כתבת המערכת פורסמה בתאריך 10/07/22 552 צפיות
טיסות ישירות למיאמי החל מאוקטובר: טיסות ישירות למיאמי דרך חברת אמריקן איירליינס - מה שיוסיף לכמות הטיסות ליעד הרותח בפלורידה. הנה עוד סיבה לבקר בעיר החוף המדהימה והתוססת. ...המשך קריאה
רק טיסות ישירות
רק סופי שבוע
רק חגים
טסים לחו"ל מוגנים עם אקספלורר
במיוחד בתקופה הזאת, חשוב לטוס לחו"ל מוגנים ומכוסים. באקספלורר תמצאו ביטוח נסיעות מקיף שכולל כיסוי קורונה מורחב ואת שירות מגן טיסה שמבטיח 100% החזר במקרה חירום שאינו מאפשר לטוס.
לעוף על עצמכם - ולהרוויח מזה כסף
יש לכם תמונות מהטיולים האחרונים שלכם או טיפים לחלוק ולחלק? משתפים ידע, עונים על שאלות בפורום ומקבלים שוברי הנחה להזמנת טיסות באקספלורר בהתאם לתקנון
X