חברת גאלא טורס | אקספלורר
עוד שירותים
כלים למטייל
בית ספר לטיסות
שירות לקוחות
אקספלורר
פורסם ע"י אורטל אברבוך בתאריך 11/12/14  (מתכננת טיול תרמילאים ביעד) תשובה אחת   |   952 צפיות
היי חברים, אני מתכננת לטוס לקראת סוף ינואר לבנגקוק, ועשיתי השוואת מחירים יסודית ממש בין כל האתרים האפשריים באינטרנט בנוגע לטיסות. מצאתי הצעת מחיר אטרקטיבית בטירוף דרך "גאלא טורס". היא מציעה את אותן הטיסות שקיימות באתרים האחרים אבל במחירים טובים יותר. האם מישהו מכיר את הסוכנות הזו או שמע עליה? לא הצלחתי למצוא חוות דעת עליה בשום מקום.. אשמח לעזרה :)
התקבלה תשובה אחת
איתמר קוטלר:  היי אורטל, יצא לי להזמין טיסה דרך גאלה ואין איתם שום בעיה (הם בעיקר חברה בפועלת באינטרנט והם מופיעים במערכת השוואת המחירים באתר שלנו וגם באתרי השוואה נוספים ברשת). בסופו של דבר הקשר שלך לסוכנות הנסיעות הוא מאוד קצר. את משלמת, שולחים לך כרטיס אלקטרוני במייל וזהו בערך. מאותו רגע מי שנותן לך את השירות ומולו את מתנהלת זאת חברת התעופה.
נכתב לפני 7 שנים
על מנת להגיב עליכם
כתבות על בנגקוק
שאלות על בנגקוק
הכתבה מאת ליאור קורן פורסמה בתאריך 03/02/22 לייק אחר   |   1.8K צפיות
תאילנד נפתחת שוב תאילנד חוזרת ופותחת את המדינה לתיירים מחוסנים, הפעם עם תהליך מקוצר ומהיר יחסית שיאפשר לטייל ללא מגבלות מיוחדות ברחבי המדינה. תיירים יכולים להגיש בקשת ויזה ולהגיע לתאילנד בתוכנית Test & Go entry החל מה-1 בפברואר. ...המשך קריאה
טסים לחו"ל מוגנים עם אקספלורר
במיוחד בתקופה הזאת, חשוב לטוס לחו"ל מוגנים ומכוסים. באקספלורר תמצאו ביטוח נסיעות מקיף שכולל כיסוי קורונה מורחב ואת שירות מגן טיסה שמבטיח 100% החזר במקרה חירום שאינו מאפשר לטוס.
רק טיסות ישירות
רק סופי שבוע
רק חגים
לעוף על עצמכם - ולהרוויח מזה כסף
יש לכם תמונות מהטיולים האחרונים שלכם או טיפים לחלוק ולחלק? משתפים ידע, עונים על שאלות בפורום ומקבלים שוברי הנחה להזמנת טיסות באקספלורר בהתאם לתקנון
X