חיפוש דילים לטיסות
select
select
select
select
רק טיסות ישירות: לא
רק יעדים בלי בידוד: לא
רק טיסות לסוף שבוע: לא
רק טיסות בחגים: לא
טיסות זולות לארצות הברית
ברוכים הבאים למציאון הטיסות לארצות הברית. כאן תמצאו את כרטיסי הטיסה הזולים ביותר לארצות הברית, טיסות שלא תמצאו בשום מקום אחר (או שתשרפו שעות בלחפש אותן...). אצלנו אין טיסות שהן נסתרות או סודיות. בשביל לטוס בזול לארצות הברית, ניתן לחפש לפי תאריך, סגנון החופשה, אורך הטיול או תקציב שתגדירו. אזהרה – שיטוט בעמוד יעשה לכם חשק לעוף למקומות מדהימים ויגרום לכם לשלם הרבה פחות ממה שהתרגתלם לשלם על כרטיסי טיסה לחו"ל.

איך לטוס בזול לארצות הברית? ובכן, כדרך מציאת כרטיסה הטיסה הזולים בהתאם, כמובן. ניתן להשתמש באלגוריתם שלנו על מנת לגלות טיסות בקלות וביעילות. ניתן לחפש על פי סגנון חופשה, תקציב, אורך טיול או תאריך. ופשוט, לגלות יעדים בארצות הברית שמדליקים את הלב.

לאן רוצים לטוס?

על מנת לטוס בזול לארצות הברית אפשר להתחיל, פשוט, בלהבין – לאן רוצים לטוס. האם רוצים חופשה אורבנית, או מקום לעשות בו בטן גב. האם רוצים לעשות שופינג, לחוות משהו רומנטי או לעשות משהו מגניב כלשהו מסוים וייעודי. אלו הן שאלות שניתן לענות עליהן כדי להבין איזה יעד בארצות הברית אכן יכול להתאים.  לאחר שיש לנו כמה אפשרויות בראש, אפשר להשתמש באלגוריתם שלנו על מנת למצוא את כל הטיסות שיש לנו גישה אליהן דרכו. וכך, ביעילות, ניתן לקבל הצעות עבור יעדים מאוד ייעודיים.

מה יכול להיכלל בטיסה?

לאחר שיש לנו כמה אפשרויות והצעות, אפשר להתחיל להשוות. באתרנו, ניתן לגלות איך לטוס בזול לארצות הברית וכל מה שייכלל בהרפתקה הזאת. בין אם מדובר על טיסה עם או בלי מזוודה, אלמנטי הושבה וארוחה, מיסים, תוספות, קנסות וכו' – ניתן להשוות את כל הפרטים הלוגיסטיים המוצגים באתרנו על מנת לקבל מושג מה יתקבל עם הטיסה. כך, שבשלב מוקדם ניתן לקבל מושג מה התשלום כולל ומה לא. או מה יכול לכלול. לאחר שיש לנו הצעות, אפשרויות ומידע מקדים – ניתן באמת להחליט איזו טיסה יכולה להתאים ומתי.  למעשה, ניתן לקבל 10 תשלומים ללא ריבית על הטיסות ובתי המלון בשלל היעדים בעולם – למזמינים מהאתר. ועקב כך שהתשלום מתבצע מולנו, כולל בהזמנה משולבת – המזמינים נהנים מחוק הגנת הצרכן הישראלי. כך שזה כשלעצמו יכול להוסיף אלמנט של ערך כלכלי להזמנה.

נניח שבחרנו יעד לנסוע אליו, ובדקנו איך לטוס בזול לארצות הברית ומצאנו אפשרויות והצעות וגם החלטנו מה מהן הכי מתאימה ואפילו הבנו שניתן להזמין מהאתר ולחלק את התשלום ל-10 תשלומים בלי ריבית. ובכן, לא כאן צריך להסתיים הקשר בינינו. לאחר היציאה לחופשה, ניתן עדיין ליצור עימנו קשר כדרך הצ'אט, הוואטאספ ואפיל ושיחת טלפון – כפי שכתוב באתר – 24/7.  כן, ניתן לדבר איתנו גם במהלך החופשה.  כך שמה שנשאר, זה לצאת ולהנות, וכמובן, לטוס בזול לארצות הברית. 

לאן אפשר עוד לטוס?

אז, אילו יעדים ניתן לטוס אליהם בארצות הברית? כמובן, לא נכסה את כולם, אולי, ממש בקטנה – את קצה המזלג, רק יעד אחד מתוך אינספור. ממש, בקטנה. אך אם אנחנו מדברים על לטוס בזול לארצות הברית, אפשר לבדוק לאן. האם אנחנו מכוונים לחוף המזרחי? כמו נגיד, ניו יורק. עם כל המסעדות, האטרקציות, ונקודות העניין (שלא נדבר על התחבורה הציבורית) הנמצאות בה? וכן, אנו מדברים גם על הטיימס סקוור, השדרה החמישית, פסל החירות, האמפייר סטייט, ברודווי, סנטרל פארק וכן הלאה.  

X