הביטוח שמאפשר לכם לטייל בראש שקט לחלוטין
ביטוח הנסיעות לחו"ל של אקספלורר בשיתוף עם פספורט כארד וסוכן הביטוח איתי פילוסוף הוא ביטוח נסיעות חדשני שחוסך מכם את הצורך לשלם במזומן במקרה של מחלה / בעיה בחו"ל ואז לתבוע ולהמתין חודשים להחזר. אצלנו הכל פשוט, אמין ומיידי בלי להוציא שקל מהכיס.
הזמנת ביטוח נסיעות לחו*quot;ל
טיסות
מלונות
חבילות נופש
טוס וסע
טיולים מאורגנים
השכרת רכב
סיורים ואטרקציות
כרטיסים למשחקי ספורט בחו"ל
כרטיסים להופעות בחוquot;ל
ביטוח נסיעות
מפת חבילות ודילים
ביטוח נסיעות לחו"ל – איך זה עובד?
לאחר שתסיימו את רכישת הביטוח, ימתין לכם בשדה התעופה כרטיס Passport Card אותו תאספו לפני העלייה לטיסה. זהו כרטיס אשראי נטען שישמש אתכם במקרה חירום, מחלה, מזוודות שלא הגיעו או כל מקרה אחר המכוסה בפוליסת הביטוח. נתקלתם בבעיה ? כל שעליכם לעשות הוא לצלצל למוקד פספורט כארד (שיחת חינם) והם יטעינו מרחוק את הכרטיס בסכום הנדרש. את הכסף תוכלו למשוך מכל כספומט מקומי במדינה בה אתם מטיילים. לא מוציאים יותר כסף מהכיס, לא צריך יותר לתבוע את הביטוח ואין יותר השתתפות עצמית !
יתרונות ביטוח הנסיעות שלנו
לא צריך להוציא כסף מהכיס: אם חליתם בחו"ל או שהמזוודות שלכם לא הגיעו כל שעליכם לעשות הוא לצלצל למוקד פספורט כארד ואנו נטעין את הכרטיס שברשותכם כדי שתוכלו לשלם לרופא או לקנות ציוד בסיסי עד שהמזוודות יגיעו.
אין השתתפות עצמית: לא תחוייבו בדמי השתתפות עצמית בשום שירות רפואי שתזדקקו לו במהלך הטיול בחו"ל.
ביטוח בכל גיל ובכל מצב רפואי: לא משנה בני כמה אתם ומאילו בעיות רפואיות אתם סובלים, פספורט כארד מחוייבים לבטח אתכם ולאפשר לכם לצאת לטיול בלי שום מגבלות.
שירותים משלימים מתקדמים: לצד הביטוח הבסיסי (שכולל כבר כיסוי למקרה של אי הגעת מזוודות), אנו מציעים תוספות ביטוח משלימות כמו כיסויים לפעילויות ספורט אתגרי, סקי וספורט חורף, שירותי איתור וחילוץ ואף ביטוח ביטול השתתפות עצמית במחיר אטרקטיבי לרכב השכור.
מכירת הביטוח ואספקת השירותים הינם באחריות הבלעדית של פספורט כארד.
מוכנים להזמין ? לחצו לרכישה
או מלאו פרטים ואנחנו נחזור אליכם
 
select
טיסות זולות ליעדים נבחרים
האתר מאובטח בפרוטוקלי האבטחה האמינים ביותר
אקספלורר 2020 - 2013  ©  כל הזכויות שמורות
מרכז הדילים הזולים לחו"ל טיסות זולות לחו"ל השוואת מלונות השכרת רכב בחו"ל אטרקציות וסיורים
ביטוח נסיעות מזגין תיירות פורום מטיילים טיפים לטיול קהילת הצלמים