איך מחפשים טיסות

מנוע חיפוש הטיסות של אקספלורר הוא המתקדם מסוגו. המנוע מציע שלל אפשרויות חיפוש והתאמה מירבית לדרישות המטייל. על כן, מומלץ לקרוא את מדריך העזרה - כך תוכלו לנצל באופן מיטבי את יכולות המנוע ולמצוא את הטיסה המשתלמת ביותר עבורכם!

הקלדת יעד

נקודת היציאה כברירת מחדל היא תל אביב, אבל ניתן לשנות זאת ליעד אחר כרצונכם. הקלדת יעד הטיסה: אם אתם לא בטוחים בשם עיר למשל, כתבו את שם המדינה (למשל אנגליה) ותקבלו את רשימת ערים לפי סדר חשיבות יורד - עיר מרכזית בתחילה (לדוגמה לונדון) ולאחר מכן רשימת שאר הערים במדינה. ניתן לכתוב בשדה החיפוש גם שם של אזור טיול כגון היער השחור ועל המסך תוצג רשימת יעדי נחיתה באותו אזור.

 

היער השחור - אקספלורר טיסות


בחירת אפשרויות חיפוש

כאשר אתם באים לחפש טיסה, לרשותכם מגוון אפשרויות שניתן לבחור, כגון מספר הנוסעים, סוג הטיסה, מחלקה מבוקשת, תאריכים, גמישות ועוד. 

ישנן שתי שורות חיפוש:
 

חיפוש טיסות אקספלורר


בשורה הראשונה:


1. נקודת היציאה (תל אביב היא ברירת המחדל, אבל ניתן לשנות לכל מקום מבוקש אחר). 
2. היעד אליו טסים.
3. תאריך טיסת הלוך ותאריך טיסת חזור.
4. בחירת הרכב נוסעים: כמות מבוגרים, ילדים, תינוקות וכו'.


בשורה השניה:


1. סוג הטיסה: הלוך ושוב או כיוון אחד.
2. מחלקה: תיירים ומעלה, כמו גם מחלקות פרימיום שונות.
3. גמישות בתאריכים
תאריכים מדוייקים – חיפוש לפי תאריכים מדוייקים שהזנתם.
חיפוש חכם – בחיפוש הזה אקספלורר מציג טיסות זולות יותר גם בטווח של כמה שעות לפני או אחרי התאריכים שהוזנו. כך תוכלו לחסוך כסף אם תזיזו את תאריך הטיסה בכמה שעות ספורות בלבד.
גמישות נמוכה – פלוס מינוס יום לפני או אחרי התאריכים שנבחרו.
גמישות בינונית – פלוס מינוס שלושה ימים לפני או אחרי התאריכים שנבחרו.
גמישות גבוהה – פלוס מינוס שבוע לפני או אחרי התאריכים שנבחרו. אם אתם מוכנים להזיז את תאריכי ההלוך והחזור עד שבעה ימים לפני או אחרי התאריך המבוקש, תוכלו לקבל את המחירים הטובים ביותר מתוך אלפים רבים של טיסות ובכך להגדיל את הסיכויים לחסוך באופן ניכר במחיר!

העדפה / גמישות אישית 
אם תבחרו בגמישות גבוהה (פלוס / מינוס 7 ימים) אז תופיע אפשרות הגדרה מתקדמת יותר לנוחיותכם: תוכלו לבחור כמה ימים אתם גמישים לפני או אחרי תאריך טיסת ההלוך וגם החזור. לדוגמה, אתם רוצים לטוס בתאריך 1/06/16 אבל אתם יכולים להמריא גם במסגרת זמן של עד ארבעה ימים לפני אותו תאריך או יומיים אחרי התאריך.

במסגרת טווח התאריכים המבוקש לטיסה הלוך וחזור, תוכלו לבחור לחפש טיסות לנסיעה שנעה בין מינימום ומקסימום של מספר ימים מבוקש. לדוגמה, אפשר לחפש טיסה בחודש יוני בטווח תאריכים של שלושה שבועות לנסיעות של בין 5-8 ימים (עד למקסימום של 25 ימים).

ימי יציאה וחזרה: ניתן לבחור באילו ימים בשבוע אתם מבקשים לטוס הלוך ומתי לחזור. לדוגמה, ניתן לחפש טיסות עבור סופי שבוע בלבד עם יציאה יום חמישי וחזרה ביום ראשון ארצה.

4. עוד אפשרויות

כאן ניתן לבחור סוג טיסות ספציפי או כמה יחדיו: טיסות סדירות רגילות + טיסות שכר (צ'ארטר) + טיסות לאו קוסט.
מספר עצירות מקסימלי: טיסות ישירות בלבד, עם מקסימום עצירה אחת או כל האפשרויות.
חברות תעופה מבוקשות: בחירת חברת תעופה ספציפית או כמה חברות או ללא מגבלות.
חברות תעופה לא רצויות: אם אינכם מעוננינים לטוס עם חברת תעופה מסויימת, תוכלו לציין זאת כאן.
סוגי כרטיסים: כל סוגי הכרטיסים, רק כרטיסים עם אפשרות שינוי תאריכים, רק כרטיסים עם אפשרות ביטול או כרטיסים אותם אפשר לבטל וגם לשנות תאריכים.

 

סוגי חיפוש נוספים במנוע הטיסות 

סוגי חיפושי טיסות אקספלורר


מציאות טיסות זולות

 

זהו מנוע חיפוש שמראה רק טיסות זולות למגוון של מאות יעדי חופשה בעולם.

חזרה מיעד אחר

בחיפוש זה, אפשר לחפש טיסה אל יעד אחד ולחזור מיעד אחר לישראל.

מרובה יעדים

כאן ניתן לבחור מסלול טיסות מרובה יעדים (למשל עבור תרמילאים או נסיעות עסקים במספר מדינות). אפשר להרכיב מסלול הכולל עד חמישה יעדים שונים (ניתן לבחור חזרה לבסוף לישראל או ליעד אחר).

טיסות פנימיות

מנוע החיפוש של אקספלורר מאפשר לחפש גם טיסות פנימיות בתוך מגוון מדינות העולם. הממשק יאפשר לחפש לבחור מדינת יעד, עיר ושדה תעופה להמראה וכמו כן העדרת יעד לנחיתה. 

X