קו חדש וזול שיקח אתכם למלדיביים | אקספלורר
כלים למטייל
בית ספר לטיסות
שירות לקוחות
אקספלורר
כתבת המערכת פורסמה בתאריך 21/07/22 237 צפיות

החל מה-4/10/22 תפעיל חברת Wizz Air Abu Dhabi קו לואו-קוסט ישיר בין אבו-דאבי למלדיביים עם 4 טיסות בימים שלישי, חמישי, שבת וראשון החל ממחיר של כ-300 שקלים בלבד. כמובן שהישראלים יצטרכו להוסיף גם את עלות הטיסה מישראל לאבו-דאבי, בין 200-500 שקלים לפחות (תלוי בתפוסה בטיסות), אך עדיין מדובר במחיר זול באופן משמעותי עבור היעד הפופולארי.

 

שימו לב שלא מדובר בטיסת קונקשן רגילה באבו-דאבי (בה המזוודות מועברות בין הטיסות על ידי חברת התעופה), אלא על בשתי טיסות נפרדות - הראשונה מישראל לאבו-דאבי והשנייה מאבו-דאבי למלדיביים דרך החברה, וכך גם בדרך חזור.

 

נתון זה בעצם אומר שיש צורך לוודא חפיפה בין שתי הטיסות, לקחת מספיק זמן ביניהן למקרה שמשהו מתפקשש ולהבין שתצטרכו לבצע צ'ק אין מחודש באבו-דאבי בדרך לטיסה השנייה.

 

האיים המלדיביים הפכו ליעד פופולארי עבור הישראלים ונחשבים לאחד המקומות הקסומים בעולם.

 

במקום תוכלו ליהנות ממזג אוויר טרופי, נוף עוצר נשימה ואתרי צלילה מדהימים.

מוזמנים לחפש כאן טיסות לאיים המלדיבים.

על מנת להגיב עליכם
רק טיסות ישירות
רק סופי שבוע
רק חגים
טסים לחו"ל מוגנים עם אקספלורר
במיוחד בתקופה הזאת, חשוב לטוס לחו"ל מוגנים ומכוסים. באקספלורר תמצאו ביטוח נסיעות מקיף שכולל כיסוי קורונה מורחב ואת שירות מגן טיסה שמבטיח 100% החזר במקרה חירום שאינו מאפשר לטוס.
לעוף על עצמכם - ולהרוויח מזה כסף
יש לכם תמונות מהטיולים האחרונים שלכם או טיפים לחלוק ולחלק? משתפים ידע, עונים על שאלות בפורום ומקבלים שוברי הנחה להזמנת טיסות באקספלורר בהתאם לתקנון
X