רשימת ערים
טיסות לניגריה
חיפוש טיסות זולות
select
בחירת יעד המראה מרשימה
כרטיס טיסה הלוך חזור
select
בחירת יעד חזרה מרשימה
טווח תאריכים
סוג הטיסה: הלוך-חזור
מחלקה: תיירים
גמישות בתאריכים: חיפוש חכם  (-/+ כמה שעות)
עוד אפשרויות: לא נבחרו
מחפשים טיסות זולות לניגריה ?  במנוע הטיסות של אקספלורר תמצאו את כל הטיסות לניגריה במחירים מעולים פריסת תשלומים נוחה. השוואת טיסות לניגריה בין כל חברות התעופה כולל שילובים בין החברות, טיסות ישירות לניגריה, טיסות לואו קוסט לניגריה, טיסות סדירות לניגריה, וטיסות שכר לניגריה. באקספלורר כל המידע על טיסות זולות לניגריה גלוי ומונגש. מה כלול בטיסה לניגריה, מחירי מזוודות, תנאי שינוי וביטול ועוד. ניתן גם לחפש טיסות לניגריה עם גמישות בתאריכים כדי למצוא מחירים טובים יותר או שעות טיסה יותר נוחות. טיסות לניגריה מזמינים באקספלורר.
כמה עולה טיול בניגריה
עלויות הטיול בניגריה משתנות בהתאם לסוג הטיול. המטייל הממוצע יוציא בניגריה $8 לאדם ליום. העלות תכלול הוצאות לינה, אוכל, תחבורה ואטרקציות. עלות יומית בטיול תרמילאים בניגריה תעמוד על $5 ואילו בחופשה יוקרתית בניגריה תשלמו $11 לאדם ליום.
מידע שימושי למטייל בניגריה
ניגריה נמצאת באזור זמן UTC 0:00 (3:00 שעות אחורה מישראל). המטבע שבו משלמים בניגריה הוא נאירה (נכון להיום, 1 שקל = 442.98 נאירה). תיירים בעלי דרכון ישראלי זקוקים לויזה על מנת לבקר בניגריה. אין צורך בויזה אם רק עושים עצירת ביניים (קונקשן) במדינה.
מתי מומלץ לטייל בניגריה
מומלץ לתכנן את הטיול ל בחודש מתאים בהתאם למגבלות שלכם ובהתאם לסוג החופשה הרצוי. החודשים הטובים ביותר לטיול ב הם יוני, יולי, אוגוסט, ספטמבר. חודשים נוספים עם מזג אויר טוב לטיול הם ינואר, פברואר, מרץ, אפריל, מאי, אוקטובר, נובמבר, דצמבר.
עוד מידע על טיול בניגריה
"אחדות ואמונה, שלום וקידמה" זהו המוטו של ניגריה, אך למדינה המאכלסת כרבע מאוכלוסיית יבשת אפריקה כולה, יש עוד דרך ארוכה לעבור. ניגריה נחשבת לאחת מן המדינות העניות ביותר בעולם. הכפרים הפזורים ברחביה עם גגות הקש ושכונות העוני בערים הגדולות מחזקים את הקוטביות. אבל עם זאת, התדמית...
X