טיסות
מלונות
השכרת רכב
המציאון - טיסות זולות
כלים למטייל
בית ספר לטיסות
שירות לקוחות
אקספלורר
מידע על פורטו פרינססה
מדריך למטייל
מטיילים משתפים
טיסות זולות בתי מלון השכרת רכב ביטוח נסיעות

אטרקציות ופעילויות בפורטו פרינססה

הונדה בייהונדה ביי (Honda Bay): הונדה ביי הוא מפרץ בחוף המזרחי של האי פאלאוון (Palawan), סמוך לעיר פוארטו פרינססה, בדרום מערב הפיליפינים. המפרץ משמש גם מסחר וגם לתיירות. ניתן לשכור בו סירות ליום ולשוט לאיים הסמוכים, בפחות מ- 45 דקות מהחוף. המפרץ ידוע כאידאלי לשנירקול כשניתן להבחין בקלות בכוכבי ים, לרוב סמוך לאיים כמו האי סטארפיש. פוארטו פרינססה היא עיר הנמל הקרובה ביותר.


הנהר התת קרקעיהנהר התת קרקעי (The Underground River): הנהר התת קרקעי הוא אחד ממוקדי המשיכה הגדולים ביותר בפלאוון. שמורת הטבע שהוכרזה כאתר מורשת עולמי על ידי אונסק"ו, מכילה את הנהר התת קרקעי הטבעי הארוך ביותר בעולם. לאחרונה אף נבחר האתר בתחרות היוקרתית שנמשכה למעלה מארבע שנים "כאחד משבעת פלאי הטבע החדשים של העולם". אל השמורה ניתן להגיע בסיור מאורגן מפורטו פרינססה או עצמאית דרך החוף הים בסבאנג. אל הנהר עצמו ניתן להגיע באמצעות סירה (שלוקחת משהו כמו 20 דקות) או במסלול רגלי שאורך כשעתיים. אורך הנהר הוא מעל ל- 8 ק"מ, אבל ניתן לשוט בו למרחק של 2 ק"מ בלבד. המערה שדרכה זורם הנהר היא ביתם של למעלה מ- 50,000 עטלפים ובאיזור החוף בשמורה ניתן למצוא מגוון בעלי חיים לרבות קופים ולטאות ענק שמסתובבים להם חופשי בין המבקרים.
לעוף על עצמכם - ולהרוויח מזה כסף
יש לכם תמונות מהטיולים האחרונים שלכם או טיפים לחלוק ולחלק? משתפים ידע, עונים על שאלות בפורום ומקבלים שוברי הנחה להזמנת טיסות באקספלורר בהתאם לתקנון
רק טיסות ישירות
רק סופי שבוע
רק חגים
X