דגל תאילנד

חגים ואירועים בתאילנד

יעדי טיול / / /
הייתי פה קבלת עדכונים מהמקום
תאילנד
מידע למטייל
ערים ואזורים
טיולים ואטרקציות
דיווחי מטיילים מהשטח
שירותי תיירות
תפריט
שירותים

חגים ואירועים בתאילנד

חגים ואירועים מיוחדים במדינה

ינואר
:

New Year's Day - ראש השנה המערבי נחגג בתאילנד ב- 1 לינואר וכמו בשאר המקומות בעולם, הוא מלווה בחגיגות ומופעים בלילה שלפני.

פברואר :

Chinese New Year - ראש השנה הסיני נחגג ברובעים הסיניים שקיימים בכל אחת מהערים הגדולות. התאריך הלועזי של האירוע הוא מתישהו בחודש בפברואר בהתאם ללוח השנה הסיני.

Makha Bucha Day - חג בודהיסטי שמציין את היום הראשון בו התקבצו להם מאמיניו של בודהה לתפילה המונית ולהבעת תמיכה בו ובדת הבודהיסטית. ביום זה מתקיימות תפילות במקדשים הבודהיסטים ברחבי המדינה. היום המדוייק נקבע כל שנה בהתאם ללוח השנה המקומי.

אפריל
:

Chakri Day - יום חג לאומי הנחגג ב- 6 באפריל ומציין את היום שבו החלה שושלת המלוכה הנוכחית וראמה הראשון קיבל לידיו את הכתר.

Songkran - ראש השנה התאילנדי נחגג כל שנה בין התאריכים 13-15 לאפריל ובמהלך ימים אלו העסקים סגורים ולא מתקיימים לימודים בבתי הספר. בגלל שהחג מתקיים באמצע העונה החמה, המקומיים הפכו אותו למעיין "חג המים" וניתן לראות ברחובות ילדים רבים עם שקיות ורובי מים שמשפריצים האחד על השני.

מאי :

Visakha Bucha - חג בודהיסטי חשוב הנחגג בחודש מאי בלילה של ירח מלא. החג מציין את יום הולדתו של הנסיך סידבטאה גוטאמה ובמהלכו מתקבצים המאמינים במקדשים המרכזיים ונושאים תפילות.

יולי

Buddhist Lent -  חג בודהיסטי נוסף המציין את תחילת תקופת התענית של המאמינים הבודהיסטים בה הם אמורים להתבודד במנזרים שלהם.

אוגוסט :

Queen's Birthday - יום ההולדת של המלכה נחגג ב- 12 באוגוסט ולמעשה ביום זה חוגגים גם את יום האם במדינה. תהלוכות מתקיימות ברחובות וישנם הרבה אירועים ומופעי רחוב.

אוקטובר :

Chulalongkorn Day - חגיגות יום ההולדת של המלך ראמה החמישי שהיה אחד מהמלכים המוערכים ביותר בתאילנד ונפתר בשנת 1910

דצמבר :

King's Birthday - יום ההולדת של המלך הנוכחי של תאילנד נחגג ב- 5 לדצמבר. גם ביום זה הרחובות מתמלאים באנשים, ישנם מופעים, תהלוכות וריקודים.

Constitution Day - יום העצמאות של תאילנד נחגג ב- 10 בדצמבר ברוב איזורי המדינה. זהו יום שמח במיוחד הכולל תהלוכות, מופעי רחוב וריקודים. לקראת הערב השמיים מתמלאים בזיקוקי דינור ובחופים מתקיימות מסיבות ריקודים את תוך הלילה. 
מצאתם מידע לא מעודכן, שגוי או חסר ? כתבו לנו ונדאג לעדכן
טיסות זולות ליעדים נבחרים
האתר מאובטח בפרוטוקלי האבטחה האמינים ביותר
אקספלורר 2017 - 2013  ©  כל הזכויות שמורות
מרכז הדילים הזולים לחו"ל טיסות זולות לחו"ל השוואת מלונות השכרת רכב בחו"ל אטרקציות וסיורים
ביטוח נסיעות מזגין תיירות פורום מטיילים טיפים לטיול קהילת הצלמים