ויזה לטשקנט - אוזבקיסטן | האם צריך ויזה לטשקנט - אוזבקיסטן | אקספלורר
עוד שירותים
כלים למטייל
בית ספר לטיסות
שירות לקוחות
אקספלורר
מידע על טשקנט
מדריך למטייל
מטיילים משתפים
טיסות לטשקנט בתי מלון ביטוח נסיעות
ויזה לטשקנט

מידע אודות ויזה לטשקנט - אוזבקיסטן

האם ישראלים רשאים להיכנס לאוזבקיסטן
ישראלים רשאים להיכנס לאוזבקיסטן עם ויזה בתוקף
זמן שהייה מותר באוזבקיסטן
30 ימים
עלות הוצאת ויזה לאוזבקיסטן
630 ש"ח
הסבר נוסף על הוצאת ויזה לאוזבקיסטן

אשרה עולה 630 ש"ח וזמן הנפקתה אורך כ- 10 ימי עבודה. 

בעת בקשת האשרה יש להציג אישור הזמנה לבית מלון באוזבקיסטן או הזמנת קרובים להשתכן בביתם ו/או אישור השתתפות בטיול מאורגן. זרים השוהים בבתי מלון יקבלו מפקיד הקבלה אישור על שהייה בבית המלון. זרים המתגוררים  בבתי פרטיים ולא בבית מלון, למעלה משלושה ימים, מתבקשים להתייצב עם דרכונם ובעל הבית המארח במשרד הפנים המקומי לצורך רישום. עלות הרישום החל מ-5 דולר. לא ניתן לבצע רישום  בבית פרטי אם לא התקבלה ויזה מתאימה לכך. אשרת תייר רגילה מתאימה רק למגורים בבית מלון. יש לשמור על האישור ולשאת אותו בכל תנועה ברחבי המדינה עד ליציאה ממנה. בשעת היציאה מאוזבקיסטן יש להציג את האישור בפני משטרת הגבולות בשדה התעופה.

נוסעים הטסים לתאילנד או הודו דרך טשקנט, יכולים להצטייד ב"אשרת מעבר" ולהיכנס לגבולות אוזבקיסטן במקום להמתין שעות בשדה התעופה. אפשרות זו מומלצת ויכולה לחסוך אי נעימות במקרה של עיכובים או שינויים בלו"ז הטיסות או במקרים בלתי צפויים אחרים.

שימו לב כי בכניסה לאוזבקיסטן יקבלו התיירים שני טפסי "הצהרת דברי ממון וחשמל". טפסי ההצהרה הנם זהים ויש למלאם בצורה יסודית ובהירה. על התייר להצהיר על כל כספו (סוג מטבע, סכום) וכן על מוצרי החשמל שברשותו. בכניסה למדינה יציג התייר את הטפסים בפני נציג משטרת הגבולות. שני הטפסים יוחתמו - אחד יוחזר לתייר והשני יישאר אצל נציג משטרת הגבולות. יש לשמור על טופס ההצהרה עד עזיבת המדינה. ביציאה מהמדינה, נציג משטרת הגבולות ידרוש את טופס ההצהרה שבידי התייר ויבצע התאמה בין שני הטפסים. הבדיקה מתבצעת על מנת לוודא שהתייר לא מוציא מהמדינה סכום גבוה יותר מאשר הצהיר עליו בכניסה. הבדיקה מתבצעת באופן ורבלי ופיזי (פתיחת ארנקים, תיקים ובדיקה גופנית). באם הסכום שהצהיר התייר ביציאתו גבוה מהסכום עימו הוא נכנס, יתרת הכסף תוחרם. באם יאבד התייר את טופס ההצהרה, כספו יוחרם.

מומלץ שכל אזרח ישראלי יגיע לנציגות להירשם ולקבל תדרוך אודות דרכי התנהגות במדינה.

שגרירות אוזבקיסטן בישראל

משה שרת 31, רמת גן
טלפון: 03-6722371
פקס: 03-6722621

שגרירות ישראל בטשקנט, אוזבקיסטן

Abdullah kakhar st. 3
Tashkent, Uzbekistan
Tel: (998) 71-1407500/5
Fax: (998) 71-1205994
E-Mail: operator@tashkent.mfa.gov.il
Opening Hours: Mon-Fri 10:00-13:00

טסים לחו"ל מוגנים עם אקספלורר
במיוחד בתקופה הזאת, חשוב לטוס לחו"ל מוגנים ומכוסים. באקספלורר תמצאו ביטוח נסיעות מקיף שכולל כיסוי קורונה מורחב ואת שירות מגן טיסה שמבטיח 100% החזר במקרה חירום שאינו מאפשר לטוס.
רק טיסות ישירות
רק סופי שבוע
רק חגים
לעוף על עצמכם - ולהרוויח מזה כסף
יש לכם תמונות מהטיולים האחרונים שלכם או טיפים לחלוק ולחלק? משתפים ידע, עונים על שאלות בפורום ומקבלים שוברי הנחה להזמנת טיסות באקספלורר בהתאם לתקנון
X