טיסות
מלונות
השכרת רכב
המציאון - טיסות זולות
כלים למטייל
בית ספר לטיסות
שירות לקוחות
אקספלורר
מידע על אסיה
מדריך למטייל
מטיילים משתפים
טיסות זולות בתי מלון השכרת רכב ביטוח נסיעות

הגעה, עזיבה ומעבר בין מדינות אסיה

ההגעה ליבשת האסייתית מתבצעת לרוב באמצעות טיסות. ישנן טיסות ישירות לערי בירה מרכזיות כמו בנגקוק, מומבאי, הונג קונג ובייג'ינג (תאילנד, הודו וסין בהתאמה) המופעלות על ידי חברת התעופה "אל על" ועל ידי חברות נוספות, וטיסות לא ישירות למגוון יעדים ביבשת העוברות דרך אירופה ולעתים אף אפריקה. שייט לאזוריה השונים של אסיה גם כן קיים אולם מדובר באמצעי הגעה פחות פופולרי.  

 

הגעה ועזיבה

טיסות: כאמור, ההגעה למדינות היבשת האסייתית מתבצעת לרוב באמצעות טיסות. מבין היעדים היקרים יותר, נמנים יפן, המלדיבים, סין ווייטנאם. יחד עם זאת, ניתן לרכוש כרטיסים גם ב- 670 דולרים ואף 550 דולרים, ולהגיע לסרי לנקה ולהודו. היעד הפופולרי ביותר הנו תאילנד כאשר בבנגקוק בירתה נוחתות טיסות רבות המגיעות ישירות מנמל התעופה בן- גוריון, בעלויות הנעות בין 750 דולרים ל- 1,200 דולרים ויותר. המחירים תלויים כמובן בעונה ובחברת התעופה המפעילה את הטיסה. בנגקוק מהווה גם נקודת זינוק נפלאה ליעדים פופולריים נוספים באסיה במחירים הנעים בין 150 דולרים ל- 700 דולרים ויותר.  

 

שייט: ניתן לקחת חלק בהפלגות לאסיה המגיעות ליעדים כמו סין, יפן, תאילנד ווייטנאם. יחד עם זאת, מדובר באמצעי לא כל כך פופולרי להכרת היבשת. הקרוזים היוצאים ליבשת הם ברובם יקרים מאוד ולכן, מומלץ יותר לתפוס טיסה לאחד מן היעדים ולהקדיש את הזמן באתריהם האקזוטיים היבשתיים.  

 

מעבר בין מדינות האיזור

טיסות: רוב המטיילים המגיעים ליבשת אסיה נוטים לטעום ממגוון התרבויות המוצעות בה, ולכן מעבר בין מדינות הנו פופולרי מאוד. יתרונן של הטיסות הפנימיות  הוא כמובן בחסכון זמן ובנוחיות. ניתן לטוס למגוון היעדים באסיה כמעט מכל מטרופולין. רוב הטיסות הפנימיות יוצאות מבנגקוק כאשר אחת מן המפעילות הפופולריות ביותר היא חברת Air Asia המעניקה טיסות במחירים אטרקטיביים, תוך שימוש בכלל האצבע: "כל הקודם זוכה".  

 

שייט: המעבר בין יעדי אסיה השונים באמצעות שייט פופולרי גם כן, ומהווה דרך חסכונית לביקור במדינות השונות, אולם לא תמיד נוחה וקלה. אלו הסובלים ממחלות ים עשויים לחוש לא בטוב בשל הגלים ולעתים אף הצפיפות במהלך השייט. יחד עם זאת, מדובר באמצעי מעבר פופולרי בין יעדים שונים כמו סין, יפן והונג קונג.

 

תחבורה יבשתית: מדובר באמצעי תחבורה פופולרי מאוד ואף חסכוני למעבר בין המדינות השונות באסיה. החיסרון הטמון באותן נסיעות הוא כמובן זמני הנסיעות הנעים בין 6 ל- 12 שעות, ונוחיותן. אחד מן המקומות בהם נעשה שימוש רב באוטובוסים על מנת לעבור בין מדינה אחת לשכנתה, הוא תאילנד. ניתן למצוא בנקל קווי אוטובוסים המחברים בין תאילנד ללאוס, קמבודיה, בורמה ומלזיה. הנסיעות לרוב מתרחשות במהלך הלילה ובדרך כלל אין המטיילים נתקלים בבעיות במעברי הגבול. יחד עם זאת, תדאגו לבדוק היטב מהם התנאים השונים של כל מדינה שכן לעתים יש לדאוג לויזה טרם היציאה למסלול.

לעוף על עצמכם - ולהרוויח מזה כסף
יש לכם תמונות מהטיולים האחרונים שלכם או טיפים לחלוק ולחלק? משתפים ידע, עונים על שאלות בפורום ומקבלים שוברי הנחה להזמנת טיסות באקספלורר בהתאם לתקנון
הטיסות הכי זולות שמצאנו לאסיה
רק טיסות ישירות
רק סופי שבוע
רק חגים
X
עכשיו במציאון - טיסות לאסיה מ- $215
מחירים מעולים לטיסות לאסיה מ- $215 הלוך-חזור. 10 תשלומים ללא ריבית על כל הטיסות. אפשרות להוספת ביטוח ביטול מכל סיבה כחלק מתהליך ההזמנה