טיסות לגוואטמלה סיטי
חיפוש טיסות זולות
select
בחירת יעד המראה מרשימה
כרטיס טיסה הלוך חזור
select
בחירת יעד חזרה מרשימה
טווח תאריכים
סוג הטיסה: הלוך-חזור
מחלקה: תיירים
גמישות בתאריכים: חיפוש חכם  (-/+ כמה שעות)
עוד אפשרויות: לא נבחרו
מחפשים טיסות זולות לגוואטמלה סיטי, גואטמלה ?  במנוע הטיסות של אקספלורר תמצאו את כל הטיסות לגוואטמלה סיטי במחירים מעולים עם פריסת תשלומים נוחה. השוואת טיסות לגוואטמלה סיטי בין כל חברות התעופה כולל שילובים בין החברות, טיסות ישירות לגוואטמלה סיטי, טיסות לואו קוסט לגוואטמלה סיטי, טיסות סדירות לגוואטמלה סיטי, וטיסות שכר לגוואטמלה סיטי. באקספלורר כל המידע על טיסות זולות לגוואטמלה סיטי גלוי ומונגש. מה כלול בטיסה לגוואטמלה סיטי, מחירי מזוודות, תנאי שינוי וביטול ועוד. ניתן גם לחפש טיסות לגוואטמלה סיטי עם גמישות בתאריכים כדי למצוא מחירים טובים יותר או שעות טיסה יותר נוחות. כרטיסי טיסה לגוואטמלה סיטי מזמינים באקספלורר.
למה כדאי להזמין טיסות לגוואטמלה סיטי באקספלורר
במנוע הטיסות של אקספלורר ניתן למצוא טיסות זולות לגוואטמלה סיטי של כל חברות התעופה כולל שילובים בין החברות.בניגוד לאתרים כמו גוגל טיסות וסקייסקנר שעושים השוואת טיסות לגוואטמלה סיטי ואז שולחים אתכם להזמין באתרים בחו"ל, כשאתם מזמינים טיסות לגוואטמלה סיטי באקספלורר אתם נהנים משירות של אתר ישראלי בעברית גם לאחר ההזמנה.
מתי מומלץ לטייל בגוואטמלה סיטי
מומלץ לתכנן את הטיול לגוואטמלה סיטי בחודש מתאים בהתאם למגבלות שלכם ובהתאם לסוג החופשה הרצוי. החודשים הטובים ביותר לטיול בגוואטמלה סיטי הם ינואר, פברואר, מרץ, אפריל. חודשים נוספים עם מזג אויר טוב לטיול הם מאי, יוני, נובמבר, דצמבר. בחודשים יולי, אוגוסט, ספטמבר, אוקטובר מזג האויר בגוואטמלה סיטי סביר לטיול.
עוד מידע על טיול בגוואטמלה סיטי
עיר הבירה של גוואטמלה היא עיר גדולה (למעלה משני מליון תושבים), סואנת ולא סמפטית במיוחד. צביון העיר שונה מאוד מכל דבר אחר שתראו בגוואטמלה ונראה כי נעשה בה נסיון מלאכותי משהו להעניק למקום מראה וסגנון מערביים. רוב המטיילים מוותרים לחלוטין על שהות כלשהי בגוואטמלה סיטי ומעדיפים לנסוע...
כמה עולה טיול בגוואטמלה סיטי
עלויות הטיול בגוואטמלה סיטי משתנות בהתאם לסוג הטיול. המטייל הממוצע יוציא בגוואטמלה סיטי$35 לאדם ליום. העלות תכלול הוצאות לינה, אוכל, תחבורה ואטרקציות. עלות יומית בטיול תרמילאים בגוואטמלה סיטי תעמוד על $26 ואילו בחופשה יוקרתית בגוואטמלה סיטי תשלמו $49 לאדם ליום.
מידע שימושי למטייל בגוואטמלה סיטי
גוואטמלה סיטי נמצאת באזור זמן UTC -6:00 (9:00 שעות אחורה מישראל). המטבע שבו משלמים בגוואטמלה סיטי הוא קצאל (נכון להיום, 1 שקל = 2.13 קצאל). תיירים בעלי דרכון ישראלי אינם זקוקים לויזה על מנת לבקר בגואטמלה. אשרת השהייה בגואטמלה ניתנת לתקופה של 90 יום.
X