אטרקציות בפראג

אטרקציות ופעילויות בפראג

גשר קארל
גשר קארל (Charles Bridge): לאורכו של הגשר ניתן לראות פסלים שונים אשר רובם בסגנון הבארוק, הפסלים הינם העתק מדוייק של הפסלים המקוריים שנמצאים במוזיאון הלאומי. לאורך הגשר ישנם אמנים שונים (ציירים, נגנים...) שמציעים למכירה את עבודות האומנות שלהם. 

מגדל אבק השריפה
מגדל אבק השריפה (Powder Tower): מגדל אבק השריפה אשר שימש לאחסון אבק שריפה, הנו מגדל הבנוי בסגנון גותי בגובה 65 מטרים. במגדל ישנן עבודות פיסול מאבן, ומשמש הוא כשער לעיר העתיקה. מגדל אבק השריפה היה אחד השערים הראשונים שנבנו ככניסה לעיר העתיקה. 

מוזיאון השעווה
מוזיאון השעווה (Wax Museum): מוזיאון השעווה של פראג נמצא בעיר העתיקה והוא קטן יחסית למוזיאון השעווה המרשים של מדאם טוסו בלונדון. במוזיאון ניתן לראות הדמיות משעווה של דמויות הסטוריות ומפורסמים מכל העולם. הביקור במקום אורך כשעה לכל היותר אך עדיין שווה את המאמץ. 

מוזיאון מכשירי סקס
מוזיאון מכשירי סקס (Sex Machine Museum): במוזיאון שתי קומות, המוזיאון מכיל: חדר צפייה, אביזרי מין שונים, מכשירי סאדו- מאזוכיזם יחודיים ואביזרי מין היסטוריים. 

מוזיאון קמפה
מוזיאון קמפה (Museum Kampa): מוזיאון קמפה הוא גלריה לאמנות מודרנית בפראג שבצ'כיה, המציגה יצירות ממרכז אירופה (ובפרט צ'כיות). היצירות השונות הן מן האוסף הפרטי של מדה מלאדק (Meda Mladek), אשתו של יאן וי. מלאדק (Jan V. Mladek). המוזיאון נפתח בשנת 2003 והוא שוכן בסוב'ס מילס על גדותיו המזרחיות של נהר הוולטאבה באי קמפה. ישנו פסל גדול של כיסא סמוך למגדלנה יטלובה מחוץ למוזיאון, שמהווה סימן-נוף בולט לעין מכל רחבי הוולטאבה. 

מצודת פראג
מצודת פראג (Prague Castle): מצודת פראג היא מצודה ומשכנם של משרדי מלכי בוהמיה, קיסרים רומים קדושים ונשיאי צ'כוסלובקיה וצ'כיה. תכשיטי הכתר הצ'כי נשמרים בה. מצודת פראג היא הטירה הגדולה ביותר בעולם באורך של כ- 570 מטרים וממוצע של כ- 130 מטרים רוחב. זוהי נקודת תצפית טובה המשקיפה על נופי פראג, עם מבנים מעניינים כמו מנזרים, כנסיות, ארמונות ועוד.
טסים לחו"ל מוגנים עם אקספלורר
במיוחד בתקופה הזאת, חשוב לטוס לחו"ל מוגנים ומכוסים. באקספלורר תמצאו ביטוח נסיעות מקיף שכולל כיסוי קורונה מורחב ואת שירות מגן טיסה שמבטיח 100% החזר במקרה חירום שאינו מאפשר לטוס.
לעוף על עצמכם - ולהרוויח מזה כסף
יש לכם תמונות מהטיולים האחרונים שלכם או טיפים לחלוק ולחלק? משתפים ידע, עונים על שאלות בפורום ומקבלים שוברי הנחה להזמנת טיסות באקספלורר בהתאם לתקנון
X