אטרקציות ופעילויות בטביליסי | אקספלורר
עוד שירותים
כלים למטייל
בית ספר לטיסות
שירות לקוחות
אקספלורר
מידע על טביליסי
מדריך למטייל
מטיילים משתפים
טיסות לטביליסי בתי מלון השכרת רכב ביטוח נסיעות
אטרקציות בטביליסי

אטרקציות ופעילויות בטביליסי

מבצר נריקלה
מבצר נריקלה (Narikala Fortress): נריקלה היא מצודה עתיקה, המשקיפה על טביליסי בירת גאורגיה, על נהר הקורה. המצודה מורכבת משני אגפים מוקפים בחומה, בראש מדרון תלול, בין אמבטיות גופרית, לבין הגנים הבוטניים של טביליסי. בחצר התחתונה, שוחזרה כנסיית ניקולאס הקדוש. המצודה הוקמה במאה הרביעית, ונקראה בתחילה בגאורגית "שוריס-ציחה" ("מצודת הקינאה"). בשנת 1827, חלקים מהמצודה ניזוקו על ידי רעידת אדמה והתמוטטו. 

פארק מטאטסמינדה
פארק מטאטסמינדה (Mtatsminda Park): פארק מטאטסמינדה ממוקם בראש ההר הקדוש (מטאטסמינדה) בומבורה. זהו פארק שעשועים לכל המשפחה המשקיף על נופיה היפים של טביליסי. 

קתדרלת סמבה
קתדרלת סמבה (Sameba Cathedral): קתדרלת השילוש הקדוש טביליסי הידועה גם בשם סמבה שפירושו השילוש הקדוש, היא הקתדרלה הראשית של הכנסייה הגאורגית האפוסטלית-אורתודוקסית ומקום מושבו של הפטריארך הגאורגי, הממוקמת בטביליסי בירת גאורגיה. הקתדרלה נבנתה בין השנים 1995 ו-2004, והוא המבנה הדתי הגדול ביותר בגאורגיה ובכל עבר הקווקז, ונמנית בין הכנסיות האורתודוקסיות הגדולות בעולם.
טסים לחו"ל מוגנים עם אקספלורר
במיוחד בתקופה הזאת, חשוב לטוס לחו"ל מוגנים ומכוסים. באקספלורר תמצאו ביטוח נסיעות מקיף שכולל כיסוי קורונה מורחב ואת שירות מגן טיסה שמבטיח 100% החזר במקרה חירום שאינו מאפשר לטוס.
רק טיסות ישירות
רק סופי שבוע
רק חגים
לעוף על עצמכם - ולהרוויח מזה כסף
יש לכם תמונות מהטיולים האחרונים שלכם או טיפים לחלוק ולחלק? משתפים ידע, עונים על שאלות בפורום ומקבלים שוברי הנחה להזמנת טיסות באקספלורר בהתאם לתקנון
X
עכשיו במציאון - טיסות לטביליסי מ- $211
מחירים מעולים לטיסות לטביליסי מ- $211 הלוך-חזור. 10 תשלומים ללא ריבית על כל הטיסות. אפשרות להוספת ביטוח ביטול מכל סיבה כחלק מתהליך ההזמנה