טיסות
מלונות
השכרת רכב
המציאון - טיסות זולות
כלים למטייל
בית ספר לטיסות
שירות לקוחות
אקספלורר
מידע על גיברלטר
מדריך למטייל
מטיילים משתפים
טיסות זולות בתי מלון השכרת רכב ביטוח נסיעות

הגעה, עזיבה והתניידות בגיברלטר

הגעה ועזיבה

טיסות: בגיברלטר יש שדה תעופה קטן שמסלול הנחיתה היחיד שבו חוצה את הכביש הראשי של האי (כל פעם שמטוס נוחת או ממריא סוגרים את הכביש הראשי ל- 10 דקות). מהסיבה הזאת בדיוק טיסות אל גיברלטר וממנו אפשריות רק דרך אנגליה ורוב המטיילים בוחרים להגיע אל האי בדרך אחרת.

שייט: חלק מהמבקרים בגיברלטר עושים זאת במסגרת של קרוז לאירופה שמבצע עצירת ביניים של יום באי וזוהי דרך מצוינת לחוות במספר שעות את מה שיש לגיברלטר להציע. ישנה גם מעבורת שעוצרת בגיברלטר ומחברת בינו ובין טנג'יר במרוקו.

מעבר יבשתי: הדרך הפשוטה ביותר להיכנס אל גיברלטר היא באמצעות המעבר היבשתי שנמצא בעיירה לה לינאה (La Linea) בדרום ספרד. ניתן לעבור רגלית או עם רכב (פחות מומלץ כיוון שייתכן ותידרשו להמתין זמן רב בביקורות בכניסה וביציאה וסביר גם שתתקשו למצוא חנייה ברחבי האי). המעבר היבשתי פתוח 24 שעות בכל ימות השנה כך שניתן להיכנס ולצאת בכל זמן רצוי.תחבורה בתוך האי

תחבורה ציבורית: בזכות העובדה שהאי כל כך קטן, התחבורה הציבורית בו פשוטה, זולה ויעילה. אוטובוסים יאספו אתכם מיד לאחר מעבר הגבול וייקחו אתכם למרכז העיר ולנקודות נוספות ברחבי האי. אם אין לכם מגבלה לוחצת של זמן, זוהי אופציית ההתניידות העדיפה בגיברלטר.

מוניות: אם אתם בלחץ של זמן, ניתן לקחת מונית (פרטית או משותפת) מהגבול שתיקח אתכם לאתרים המרכזיים באי ותוריד אתכם אחרי הטיול במרכז העיר או חזרה במעבר הגבול וכל זאת תוך שעות ספורות. נהג המונית ישמש גם בתור המדריך בסיור וזוהי דרך יעילה (אם כי מעט יקרה) לעשות את גיברלטר במהירות. זו עשויה להיות דרך משתלמת אם אתם מגיעים כקבוצה של 5-6 מטיילים ומעלה או שאתם מוכנים להמתין להצטרף למטיילים נוספים.

רכב שכור: האופציות של כניסה לגיברלטר עם רכב שכור מספרד או השכרת רכב באי עצמו קיימות אך מאוד לא מומלצות. צריך לזכור שמדובר באי קטן, צפוף מאוד ועם מספר מועט של מקומות חנייה (ואת זה תרגישו על בשרכם בכל פעם שתרצו להזיז את הרכב ממקום אחד למשנהו). אם אין לכם סיבה טובה באמת, עדיף לטייל בגיברלטר ללא רכב. 

לעוף על עצמכם - ולהרוויח מזה כסף
יש לכם תמונות מהטיולים האחרונים שלכם או טיפים לחלוק ולחלק? משתפים ידע, עונים על שאלות בפורום ומקבלים שוברי הנחה להזמנת טיסות באקספלורר בהתאם לתקנון
רק טיסות ישירות
רק סופי שבוע
רק חגים
X