אטרקציות במיוטן, מיווטן

אטרקציות ופעילויות במיוטן, מיווטן

אסקיהאסקיה (Askja): אסקיה הנו הר געש הממוקם במזרח מרכזה של איסלנד, ברכס ההרים דינגייפטל. ההר הנישא לגובה של כ- 1,510 מטרים, קטום על ידי לוע געשי בשטח של כ- 45 קמ"ר אשר התמלא במים וכיום הנו האגם העמוק ביותר באיסלנד (כ- 217 מטרים). סמוך לו, שוכן לוע קטן יותר הנקרא לוע ויטי, ובו אגם תרמי חמים ונעים לרחצה. אסקיה מהווה אתר תיירות פופולרי ביותר בקרב המטיילים באיסלנד למרות היותו נגיש בחודשי הקיץ בלבד. מדובר בנוף געשי עוצר נשימה, אשר מראהו המיוחד דמוי הירח אף שימש לאימוניהם של האסטרונאוטים בתכנית אפולו של נאס"א. הדרך לאסקיה ארוכה ומחייבת נסיעה ברכב שטח שכן הכביש המוביל לאתר הנו כביש עפר קופצני (כביש F88). מטיילים רבים בוחרים להזמין טיול מודרך ממבחר הסוכנויות המקומיות במיוואטן.


מפל גודפוסמפל גודפוס (Godafoss): גודפוס, "מפל האלים" הוא אחד מהמפלים היותר מרשימים באיסלנד. המפל קיבל את שמו בשנת 1000 לספירה כשנזרקו אליו פסלים רבים של אלים כחלק מהפיכתה של האומה האיסלנדית לאומה נוצרית. אל המפל מגיעים בכביש גישה מסודר וניתן ללכת במסלולים קצרים משתי הגדות שלו.
טסים לחו"ל מוגנים עם אקספלורר
במיוחד בתקופה הזאת, חשוב לטוס לחו"ל מוגנים ומכוסים. באקספלורר תמצאו ביטוח נסיעות מקיף שכולל כיסוי קורונה מורחב ואת שירות מגן טיסה שמבטיח 100% החזר במקרה חירום שאינו מאפשר לטוס.
לעוף על עצמכם - ולהרוויח מזה כסף
יש לכם תמונות מהטיולים האחרונים שלכם או טיפים לחלוק ולחלק? משתפים ידע, עונים על שאלות בפורום ומקבלים שוברי הנחה להזמנת טיסות באקספלורר בהתאם לתקנון
X