הזמנת מט"ח לקטניה
(עם שליח עד הבית או איסוף מסניף בנק הפועלים בנתב"ג)
הזמנת מט"ח לטיול בקטניה. באקספלורר ניתן להזמין מראש מט"ח (אירו) לטיול בקטניה ולקבל את הכסף עם שליח עד הבית או בדלפקים של בנק הפועלים בשדה התעופה בטרמינל 3 או בטרמינל 1 מראש בשער ההמרה הטוב ביותר עם אפשרות לתשלום בעד 12 תשלומים שווים ולטוס לחו"ל ללא דאגות. מט"ח לטיול בקטניה מזמינים באקספלורר.

מידע ושאלות נפוצות

שירות הזמנת מט"ח לחו"ל שמופעל על ידי Cashio מאפשר לרכוש מעל 30 סוגים שונים של מטבעות זרים עבור טיול ברוב מדינות העולם. אנו מציעים שערי המרה מעולים ומאפשרים תשלום בעד 12 תשלומים.
איך אני אקבל את הכסף
ניתן לבחור אם לאסוף את הכסף בדלפקים של בנק הפועלים בנתב"ג (הדלפקים פתוחים 24/7 גם בטרמינל 1 וגם בטרמינל 3). לחלופין, ניתן לקבל את הכסף עם שליח עד הבית בתשלום עלות שילוח (בשלב זה השירות אפשרי רק עבור מטבעות מסוג דולר, אירו ולירה שטרלינג ואזור השילוח מוגבל לישובים באזור המרכז).
מה נדרש לצורך ביצוע הזמנה
כחלק מתהליך ההזמנה תידרשו להעלות צילום של תעודה מזהה שלכם. על מנת לקבל את הכסף בנתב"ג, תצטרכו להציג את הדרכון שלכם (לכן חובה לבצע את ההזמנה על שם מי שטס). בקבלת הכסף עם שליח, יש להציג לשליח תעודה מזהה של מבצע ההזמנה.
האם ניתן לבטל או לשנות הזמנה
אם הזמנתם איסוף בנתב"ג ולא אספתם את הכסף, ההזמנה תתבטל באופן אוטומטי וכרטיס האשראי שלכם יזוכה. במידה ואתם צריכים לשנות או לבטל את ההזמנה, ניתן ליצור איתנו קשר בטלפון, במייל או בוואטסאפ. לא ניתן לבטל הזמנה במידה וקיבלתם את הכסף עם שליח.
X