אטרקציות ופעילויות בפומפיי | אקספלורר
עוד שירותים
כלים למטייל
בית ספר לטיסות
שירות לקוחות
אקספלורר
מידע על פומפיי
מדריך למטייל
מטיילים משתפים
טיסות לפומפיי בתי מלון השכרת רכב ביטוח נסיעות

אטרקציות ופעילויות בפומפיי

האזור הארכאולוגי של פומפייהאזור הארכאולוגי של פומפיי (Pompeii Archaeological Areas): העיר פומפיי היא עיר רומית עתיקה הקבורה בחלקה, כ- 23 ק"מ דרומית-מזרחית לנאפולי במחוז קמפניה שבאיטליה, באזור של העיר פומפיי המודרנית. פומפיי, יחד עם שכנתה הרקולנאום ווילות רבות באזור, נחרבה בחלקה ונקברה תחת 4-6 מטרים של אפר וחומרים געשיים, בהתפרצות הר הגעש וזוב בשנת 79 לספירה.

פומפיי התגלתה במקרה בשנת 1748 על ידי איכר שחפר בשדהו ונתקל בשרידיה העתיקים, קרוב ל- 1,700 שנים לאחר שנקברה תחת האפר. מאז שהתגלתה, חפירות אינטנסיביות סיפקו תובנות מפורטות יוצאות דופן על החיים בעיר במהלך התקופה הרומית. בשנת 1997 הכריז אונסק"ו על פומפיי והרקולנאום כ"אתר מורשת עולמית". כיום, אתר המורשת העולמית פומפיי של אונסק"ו הוא אחד מאתרי התיירות הפופולריים ביותר באיטליה, עם כ- 2.5 מיליון מבקרים מדי שנה.
טסים לחו"ל מוגנים עם אקספלורר
במיוחד בתקופה הזאת, חשוב לטוס לחו"ל מוגנים ומכוסים. באקספלורר תמצאו ביטוח נסיעות מקיף שכולל כיסוי קורונה מורחב ואת שירות מגן טיסה שמבטיח 100% החזר במקרה חירום שאינו מאפשר לטוס.
רק טיסות ישירות
רק סופי שבוע
רק חגים
לעוף על עצמכם - ולהרוויח מזה כסף
יש לכם תמונות מהטיולים האחרונים שלכם או טיפים לחלוק ולחלק? משתפים ידע, עונים על שאלות בפורום ומקבלים שוברי הנחה להזמנת טיסות באקספלורר בהתאם לתקנון
X
עכשיו במציאון - טיסות לאיטליה מ- $64
מחירים מעולים לטיסות לאיטליה מ- $64 הלוך-חזור. 10 תשלומים ללא ריבית על כל הטיסות. אפשרות להוספת ביטוח ביטול מכל סיבה כחלק מתהליך ההזמנה