רשימת ערים
טיסות לקוסובו
חיפוש טיסות זולות
select
בחירת יעד המראה מרשימה
כרטיס טיסה הלוך חזור
select
בחירת יעד חזרה מרשימה
טווח תאריכים
סוג הטיסה: הלוך-חזור
מחלקה: תיירים
גמישות בתאריכים: חיפוש חכם  (-/+ כמה שעות)
עוד אפשרויות: לא נבחרו

טיסות זולות לקוסובו

רק טיסות ישירות רק סופי שבוע רק חגים
מחירי הטיסות לקוסובו משתנים כל הזמן. על מנת שתוכלו לטוס לקוסובו במחירים הזולים ביותר, אנו עושים שימוש בחכמת ההמונים, עוקבים ומנטרים כל הזמן את מחירי הטיסות ומרכזים את התאריכים בהם ניתן למצוא את הטיסות הזולות ביותר לקוסובו. המידע המוצג מבוסס על חיפושי טיסות לקוסובו שבוצעו ב- 72 שעות האחרונות. בבחירת תאריך יתבצע חיפוש בזמן אמת. מחירי הטיסות מעודכנים לתאריך 24/06/24 בשעה 03:18.
מחפשים טיסות זולות לקוסובו ?  במנוע הטיסות של אקספלורר תמצאו את כל הטיסות לקוסובו במחירים מעולים פריסת תשלומים נוחה. השוואת טיסות לקוסובו בין כל חברות התעופה כולל שילובים בין החברות, טיסות ישירות לקוסובו, טיסות לואו קוסט לקוסובו, טיסות סדירות לקוסובו, וטיסות שכר לקוסובו. באקספלורר כל המידע על טיסות זולות לקוסובו גלוי ומונגש. מה כלול בטיסה לקוסובו, מחירי מזוודות, תנאי שינוי וביטול ועוד. ניתן גם לחפש טיסות לקוסובו עם גמישות בתאריכים כדי למצוא מחירים טובים יותר או שעות טיסה יותר נוחות. טיסות לקוסובו מזמינים באקספלורר.
כמה עולה טיול בקוסובו
עלויות הטיול בקוסובו משתנות בהתאם לסוג הטיול. המטייל הממוצע יוציא בקוסובו $37 לאדם ליום. העלות תכלול הוצאות לינה, אוכל, תחבורה ואטרקציות. עלות יומית בטיול תרמילאים בקוסובו תעמוד על $32 ואילו בחופשה יוקרתית בקוסובו תשלמו $42 לאדם ליום.
מידע שימושי למטייל בקוסובו
קוסובו נמצאת באזור זמן UTC 0:00 (3:00 שעות אחורה מישראל). המטבע שבו משלמים בקוסובו הוא אירו( נכון להיום, 1 אירו = 4.02 שקל). תיירים בעלי דרכון ישראלי אינם זקוקים לויזה על מנת לבקר בקוסובו.
מתי מומלץ לטייל בקוסובו
מומלץ לתכנן את הטיול ל בחודש מתאים בהתאם למגבלות שלכם ובהתאם לסוג החופשה הרצוי. החודשים הטובים ביותר לטיול ב הם יוני, יולי, אוגוסט. חודשים נוספים עם מזג אויר טוב לטיול הם מאי, ספטמבר. בחודשים אפריל, אוקטובר מזג האויר בקוסובו סביר לטיול. החודשים ינואר, פברואר, מרץ, נובמבר, דצמבר הם חודשים פחות מתאימים לטיול בקוסובו.