אטרקציות ופעילויות בברצלונה | אקספלורר
עוד שירותים
כלים למטייל
בית ספר לטיסות
שירות לקוחות
אקספלורר
מידע על ברצלונה
מדריך למטייל
מטיילים משתפים
טיסות לברצלונה בתי מלון השכרת רכב ביטוח נסיעות
אטרקציות בברצלונה

אטרקציות ופעילויות בברצלונה

המוזיאון הלאומי לאומנות של קטלוניה
המוזיאון הלאומי לאומנות של קטלוניה (Museu Nacional d'Art de Catalunya): המוזיאון הלאומי לאומנות של קטלוניה, ובקיצור MNAC, הוא מוזיאון לאומי לאומנויות חזותיות קטלאניות הממוקם בברצלונה שבקטלוניה, ספרד. המוזיאון שוכן על גבעת מונז'ואיק, בסוף ה"אווינגודה דה לה ריינה מריה קריסטינה", סמוך לפלאזה אספניה. המוזיאון בולט במיוחד בזכות האוסף יוצא הדופן שלו של ציורי כנסייה רומנסקית, ובזכות אמנות ועיצוב קטלוניים מסוף המאה ה- 19 ומתחילת המאה ה- 20. המוזיאון שוכן בפלאו נסיונל, בניין ענק, בסגנון איטלקי המתוארך לשנת 1929. 

לה סגרדה פמיליה
לה סגרדה פמיליה (La Sagrada Familia): הבזיליקה והכנסייה המשפחה הקדושה (בספרדית: Templo y Basílica Expiatorio de la Sagrada Familia), הידועה בכינויה סגרדה פמיליה, היא כנסייה רומית קתולית גדולה בברצלונה, קטלוניה שבספרד, שתוכננה על ידי אומן המודרניסטה והאדריכל הקטלאני אנטוני גאודי (1852-1926). למרות שבנייתה לא הושלמה, הוכרזה הכנסייה כאתר מורשת עולמית של אונסק"ו, ובנובמבר 2010 נחנכה והוכרזה כבזיליקה קטנה על ידי האפיפיור בנדיקטוס השישה עשר. 

למרות שבניית הסגרדה פמיליה החלה בשנת 1882, הפך גאודי למעורב בשנת 1883, לקח פיקוד על הפרויקט והפך אותו עם סגנונו האדריכלי וההנדסי - שילוב של סגנון גותי וקווי ארט נובו. גאודי הקדיש את שנותיו האחרונות לפרויקט, ובעת מותו בגיל 73 בשנת 1926, הושלם פחות מרבע מהפרויקט. בנייתה של הסגרדה פמיליה התקדמה לאט, שכן הסתמכה היא על תרומות פרטיות ונקטעה על ידי מלחמת האזרחים בספרד. מועד השלמתה הצפוי הוא בשנת 2026 - שנת המאה למותו של גאודי. 

הכנסייה מהווה את אחת האטרקציות התיירותיות החשובות של ברצלונה, יחד עם מבנים ומקומות נוספים בתכנונו של גאודי. באתר הכנסייה נמצא מוזיאון הסוקר את תולדות הכנסייה מתחילת בנייתה ועד ימינו אנו, ומציג שרטוטים ודגמים שונים הקשורים לתכנונה. מבקרים יכולים לבקר באולם, בקריפטה, במוזיאון, בחנות ובמגדלים של חזית המולד וחזית הפסיון. בעוד מבקרים יכולים להיכנס לצריחי הכנסייה ללא תשלום, הגישה היחידה אליהם היא באמצעות מעלית. נכון לאוגוסט 2010, אפשר להיכנס לכנסייה מהר יותר באמצעות קוד כניסה שניתן לקנות או באמצעות כספומט או באינטרנט. 

מוזיאון מדע הטבע החדש
מוזיאון מדע הטבע החדש (Museu Blau): מוזיאון מדע הטבע החדש (Museu Blau) מכסה של שטח של 9,000 מ"ר בשתי קומות. המוזיאון מארח באופן קבוע את תערוכת "Planet Life" ותערוכות משתנות בחלק מיות השנה. יש אזור מדע יעודי לילדים וספריית מדיה. במקום יש גם מסעדה ובית קפה.
טסים לחו"ל מוגנים עם אקספלורר
במיוחד בתקופה הזאת, חשוב לטוס לחו"ל מוגנים ומכוסים. באקספלורר תמצאו ביטוח נסיעות מקיף שכולל כיסוי קורונה מורחב ואת שירות מגן טיסה שמבטיח 100% החזר במקרה חירום שאינו מאפשר לטוס.
רק טיסות ישירות
רק סופי שבוע
רק חגים
לעוף על עצמכם - ולהרוויח מזה כסף
יש לכם תמונות מהטיולים האחרונים שלכם או טיפים לחלוק ולחלק? משתפים ידע, עונים על שאלות בפורום ומקבלים שוברי הנחה להזמנת טיסות באקספלורר בהתאם לתקנון
X
עכשיו במציאון - טיסות לברצלונה מ- $220
מחירים מעולים לטיסות לברצלונה מ- $220 הלוך-חזור. 10 תשלומים ללא ריבית על כל הטיסות. אפשרות להוספת ביטוח ביטול מכל סיבה כחלק מתהליך ההזמנה