אטרקציות ופעילויות בטורונטו | אקספלורר
עוד שירותים
כלים למטייל
בית ספר לטיסות
שירות לקוחות
אקספלורר
מידע על טורונטו
מדריך למטייל
מטיילים משתפים
טיסות לטורונטו בתי מלון השכרת רכב ביטוח נסיעות
אטרקציות בטורונטו

אטרקציות ופעילויות בטורונטו

מגדל סי אן
מגדל סי אן (CN Tower): מגדל סי אן (באנגלית: CN Tower, בצרפתית: Tour CN) הוא מגדל תקשורת ותצפית בגובה 553.33 מטרים במרכז העיר טורונטו, אונטריו שבקנדה. בנייתו של המבנה הושלמה בשנת 1976. בהקמתו ובמשך יותר משלושים שנה היה המבנה הגבוה בעולם, שעמד על תלו ללא תמיכה חיצונית (למשל, בדמות כבלים). המבנה נותר כבמנה הגבוה ביותר ללא תמיכה חיצונית בהמיספירה המערבית, אייקון של קו הרקיע של טורונטו, וסמל של קנדה, המושך אליו כשני מיליון תיירים בינלאומיים בשנה. 

בראש המגדל נמצאת מסעדה מסתובבת, המסתובבת סיבוב שלם כל שעה ועשר דקות. המסעדה נחשבת למסעדה הגבוהה בעולם. באחת ממרפסות התצפית, בגובה 342 מטרים, ישנה רצפת זכוכית המהווה אטרקציה פופולרית לתיירים. בשנת 1995, מגדל סי אן הוכרז כאחד משבעת פלאי העולם המודרניים על ידי האגודה האמריקנית של מהנדסים אזרחיים.
טסים לחו"ל מוגנים עם אקספלורר
במיוחד בתקופה הזאת, חשוב לטוס לחו"ל מוגנים ומכוסים. באקספלורר תמצאו ביטוח נסיעות מקיף שכולל כיסוי קורונה מורחב ואת שירות מגן טיסה שמבטיח 100% החזר במקרה חירום שאינו מאפשר לטוס.
רק טיסות ישירות
רק סופי שבוע
רק חגים
לעוף על עצמכם - ולהרוויח מזה כסף
יש לכם תמונות מהטיולים האחרונים שלכם או טיפים לחלוק ולחלק? משתפים ידע, עונים על שאלות בפורום ומקבלים שוברי הנחה להזמנת טיסות באקספלורר בהתאם לתקנון
X
עכשיו במציאון - טיסות לטורונטו מ- $469
מחירים מעולים לטיסות לטורונטו מ- $469 הלוך-חזור. 10 תשלומים ללא ריבית על כל הטיסות. אפשרות להוספת ביטוח ביטול מכל סיבה כחלק מתהליך ההזמנה