טיסות
מלונות
המציאון - לטוס בזול
עוד שירותים
כלים למטייל
בית ספר לטיסות
שירות לקוחות
אקספלורר
מידע על מקסיקו סיטי
מדריך למטייל
מטיילים משתפים
טיסות למקסיקו סיטי בתי מלון השכרת רכב ביטוח נסיעות

אטרקציות ופעילויות במקסיקו סיטי

ארמון האמנויות היפות
ארמון האמנויות היפות (Palacio de Bellas Artes): "פלסיו דה בלאס ארטס" (ארמון האמנויות היפות) הוא המרכז התרבותי החשוב ביותר במקסיקו סיטי, כמו גם בשאר חלקי מקסיקו. הוא ממוקם בצד המערבי של המרכז ההסטורי של מקסיקו סיטי סמוך לאלאמדה סנטרל פארק. סגנון חיצוניות המבנה הוא בעיקר ניאוקלסי וארט נובו, ואילו סגנון פנים המבנה הוא בעיקר ארט דקו. הארמון ידוע בעיקר בזכות ציורי הקיר שבו מעשה ידי דייגו ריברה, סיקיירוס ואחרים, כמו גם בזכות התערוכות הרבות ומופעי התיאטרון שהוא מארח, לרבות הבלט פולקלוריקו דה מקסיקו. 

מוזיאון ה- "פלסיו דה בלאס ארטס" (Museo del Palacio de Bellas Artes) הוא הארגון שמטפל בציורי הקיר ועבודות האמנות האחרות הקבועים שבמבנה, כמו גם מארגן תערוכות מתחלפות. תערוכות אלו מכסות מגוון רחב של אמצעי תקשורת ומציגות יצירות של אמנים מקסיקניים ובינלאומיים, תוך התמקדות באמנים קלסיים ועכשוויים. 

המוזיאון הלאומי לארכיטקטורה (Museo Nacional de Arquitectura) שוכן בקומה העליונה של המבנה, מכוסה בגג מזכוכית ומברזל. הוא מכיל תערוכות של אדריכלים מקסיקניים נודעים, הכוללות מודלים, תוכניות ותצלומים של יצירות גדולות. מוזיאון זה גם מארגן תערוכות מתחלפות של אוספיו במבנים אחרים. ישנן גם תערוכות מתחלפות באדריכלות עכשווית. 

המוזיאון הלאומי לאנתרופולוגיה
המוזיאון הלאומי לאנתרופולוגיה (Museo Nacional de Antropología): המוזיאון הלאומי לאנתרופולוגיה (MNA) הינו מוזיאון לאומי במקסיקו, והמוזיאון אליו מגיעים מספר המבקרים הגבוה ביותר במדינה. המוזיאון ממוקם בין הרחובות "Paseo de la Reforma" ו-"Calle Mahatma Gandhi" בתוך פארק צ'פולטפק במקסיקו סיטי. המוזיאון מכיל ממצאים ארכאולוגים ואנתרופולוגים חשובים מהמורשת הפרה-קולומביאנית של מקסיקו, כמו אבן השמש (Piedra del Sol או אבן לוח השנה האצטקי) ופסל אצטקי מהמאה ה- 16 של שוצ'יפילי (Xochipilli). 

טאוטיוואקן
טאוטיוואקן (Teotihuacan): טאוטיוואקן הייתה העיר הגדולה ביותר שהתקיימה ביבשת אמריקה טרם עידן הקולוניאליזם, הידועה כיום כאתר של פירמידות בעלות משמעות ארכיטקטונית חשובה ביותר, אשר נבנו באמריקה שלפני קולומבוס. חוץ מהפירמידות, לטאוטיוואקן גם משמעות אנתרופולוגית גבוהה בזכות הקומפלקס שלה, מגורי המשפחות, "שדירת המתים", וציורי הקיר המרהיבים ויוצאי הדופן שלה שהשתמרו היטב. בנוסף, ייצרו בטאוטיוואקן כלי חרס דקים וכתומים שהתפשטו במרכז אמריקה. 

משערים כי העיר הוקמה סביב שנת 100 לפני הספירה והמשיכה להיבנות עד בערך 250 לספירה. סברה נוספת היא כי העיר פעלה עד מתישהו בין המאה ה- 7 לבין המאה ה- 8 לספירה. העיר והאתר הארכאולוגי ממוקמות במה שמוכנה כיום מחוז ת סן חואן טאוטיוואקן במקסיקו, כ- 40 ק"מ מצפון-מזרח למקסיקו סיטי. שטחו של האתר מתפרש על גביי 83 קמ"ר והעיר הוכרזה כאתר מורשת עולמית על ידי אונסק"ו בשנת 1987. זהו האתר הארכאולוגי המתויר ביותר במקסיקו.
טסים לחו"ל מוגנים עם אקספלורר
במיוחד בתקופה הזאת, חשוב לטוס לחו"ל מוגנים ומכוסים. באקספלורר תמצאו ביטוח נסיעות מקיף שכולל כיסוי קורונה מורחב ואת שירות מגן טיסה שמבטיח 100% החזר במקרה חירום שאינו מאפשר לטוס.
רק טיסות ישירות
רק סופי שבוע
רק חגים
לעוף על עצמכם - ולהרוויח מזה כסף
יש לכם תמונות מהטיולים האחרונים שלכם או טיפים לחלוק ולחלק? משתפים ידע, עונים על שאלות בפורום ומקבלים שוברי הנחה להזמנת טיסות באקספלורר בהתאם לתקנון
X
עכשיו במציאון - טיסות למקסיקו סיטי מ- $832
מחירים מעולים לטיסות למקסיקו סיטי מ- $832 הלוך-חזור. 10 תשלומים ללא ריבית על כל הטיסות. אפשרות להוספת ביטוח ביטול מכל סיבה כחלק מתהליך ההזמנה