טיסות
מלונות
השכרת רכב
המציאון - טיסות זולות
כלים למטייל
בית ספר לטיסות
שירות לקוחות
אקספלורר
מידע על קורומנדל
מדריך למטייל
מטיילים משתפים
טיסות זולות בתי מלון השכרת רכב ביטוח נסיעות

אטרקציות ופעילויות בקורומנדל

Driving Creek RailwayDriving Creek Railway: ה- Driving Creek Railway היא רכבת הרים ומסילת ברזל צרה בפאתי העיירה קורומנדל בחוף הצפון-מערבי של חצי האי קורומנדל באי הצפוני של ניו זילנד. הרכבת נוסעת במעלה הר לנקודת תצפית בגובה של 165 מטרים המשקיפה על אזור חופו הדרומי של חצי האי.

המסילה מטפסת על גבעה מאחורי סטודיו הקדרות של אדם בשם בארי בריקל, משנה את כיוונה חמש פעמים בנקודות היפוך ומזגזגת על פני הגבעה. בתחנה הסופית ישנו בניין מעץ הנקרא "מגדל אייפול" (Eyefull Tower). באתר מגוון של אטרקציות נוספות כמו אזורי גידול של יער אשר ניטע מחדש (כולל קאורי), שמורת טבע ופארק פסלים.


Hot Water BeachHot Water Beach: המראה הראשון כשמגיעים אל החוף הזה יכול להיות מעט מבלבל. עשרות מקומיים חופרים בורות בחול כאילו הם מחפשים אוצר כלשהו. האמת היא שמתחת לחול במקום קיימים מאגרים של מים חמים ואם תחפרו מעט תוכלו לשכשך את רגליכם בבריכה פרטית עם מים מבעבעים מתוצרת אמא אדמה. מי שלא רוצה להתאמץ יוכל לשכור במקום כלי חפירה.


טרק הפינאקלסטרק הפינאקלס (The Pinnacles Trek): טרק יומי באורך של 6-8 שעות הליכה עם אופציה ללינה בשטח. במהלך הטרק עוברים איזורי נוף מרשימים כשהשיא הוא הפינאקלס - סלעים אדירים שפורצים מההרים שנוצרו כתוצאה מפעילות וולקנית. חלק מהטרק כולל טיפוס (על סולמות ומדרגות) ברמת קושי בינונית.


קתדרלת קובקתדרלת קוב (Cathedral Cove): שמורה ימית בצפון הקורומנדל הנחשבת לאחד מן החופים היפים ביותר בניו זילנד. במרחק של שעת הליכה מחוף Hahei, תגיעו למעין מערה מקושתת ומרשימה ביופייה. המקום הפך מפורסם עוד יותר כשכיכב בצילומים של הסרט " סיפורי נרניה: הנסיך כספיאן".
לעוף על עצמכם - ולהרוויח מזה כסף
יש לכם תמונות מהטיולים האחרונים שלכם או טיפים לחלוק ולחלק? משתפים ידע, עונים על שאלות בפורום ומקבלים שוברי הנחה להזמנת טיסות באקספלורר בהתאם לתקנון
הטיסות הכי זולות שמצאנו לניו זילנד
רק טיסות ישירות
רק סופי שבוע
רק חגים
X
עכשיו במציאון - טיסות לניו זילנד מ- $1,717
מחירים מעולים לטיסות לניו זילנד מ- $1,717 הלוך-חזור. 10 תשלומים ללא ריבית על כל הטיסות. אפשרות להוספת ביטוח ביטול מכל סיבה כחלק מתהליך ההזמנה