טיסות
מלונות
השכרת רכב
המציאון - טיסות זולות
כלים למטייל
בית ספר לטיסות
שירות לקוחות
אקספלורר
מידע על טאופו
מדריך למטייל
מטיילים משתפים
טיסות זולות בתי מלון השכרת רכב ביטוח נסיעות

אטרקציות ופעילויות בטאופו

Hukafalls JetHukafalls Jet: חברה המפעילה שייט האורך כחצי שעה על סירות סילון, לאחת מן האטרקציות הטבעיות הפופולריות ביותר בניו זילנד - מפלי ההוקה (Huka Falls). החברה ממוקמת בעיר טאופו, ופועלת כבר למעלה מ- 20 שנים.


הוביטוןהוביטון (Hobbiton): סיור באתר הצילומים של טרילוגיית שר הטבעות המקורית ושל סרטי "ההוביט". האתר ששימש לצילומי הפלך (The Shire), המקום בו חיים ההוביטים, פורק לאחר צילומי שלושת הסרטים של שר הטבעות והוקם מחדש לטובת צילומי צמד סרטי "ההוביט". האתר נשאר עומד בדיוק כפי שהיה בסט הצילומים והוא כעת פתוח לביקור של הקהל הרחב. במקום קיים גם בית קפה ומסעדה (The Shire Cafe) לטובת המבקרים.


וואי-או-טאפווואי-או-טאפו (Wai-O-Tapu): וואי-או-טאפו הוא אזור פעיל גיאותרמית בקצה הדרומי של המרכז הוולקני אוקטאינה (Okataina), צפונית ללוע הר הגעש רפורואה (Reporoa), באזור הוולקני טאופו של ניו זילנד. וואי-או-טאפו הוא אזור עם מעיינות חמים רבים הידועים במראה הצבעוני שלהם, בנוסף לגייזר ליידי נוקס, ואטרקציה תיירותית פופולרית עם היסטוריה ארוכת שנים. מבין האטרקציות הבולטות במקום ניתן למנות כאמור את גייזר הליידי נוקס, את המעיין החם היבשתי - בריכת השמפניה עם הצבע הכתום, ואת בריכות הבוץ המבעבעות.


טונגרירו קרוסינגטונגרירו קרוסינג (Tongariro Alpine Crossing): הפארק הלאומי טונגרירו מושך מטיילים רבים המגיעים בכל שנה לחצות נוף וולקני עוצר נשימה, בטרק החד-יומי המוכר כטרק היפה והפופולרי ביותר בניו זילנד - טונגרירו קרוסינג. לאחר טיפוס לצד מה שפעם היה נהר של לבה רותחת, מגיעים למספר נקודות מרהיבות, ביניהן הנקודה הגבוהה ביותר של הטרק, הלע האדום (Red Crater). אם הרחתם את ריח הגפרית, תדעו שהגעתם ליעד. לאורך המסלול תוכלו להתרשם ממבחר של נופים צבעוניים כמו מעיינות ואגמים תכולים, ונוריות צהובות, במסלול האורך 19.4 ק"מ. הטרק נפתח בעמק מנגטפופו (Mangatepopo), וכבר בתחילתו מספר קילומטרים של טיפוס, לכן מומלץ להגיע אל המסלול בכושר. יש לדאוג להזמין הסעות להורדה ואיסוף טרם היציאה לטרק.


מפלי הוקה מפלי הוקה (Huka Falls): מפלים יפיפיים באזור טאופו, הגדולים ביותר על נהר הוואיקטו (Waikato), הנהר הארוך ביותר בניו זילנד. כדי להתרשם מן המפלים, ניתן לנסוע לנקודת תצפית עם הרכב או לעבור מסלול בן כשעתיים, אשר בו תראו גם מספר מפלים קטנים המתנקזים למעין בריכה חמה.
לעוף על עצמכם - ולהרוויח מזה כסף
יש לכם תמונות מהטיולים האחרונים שלכם או טיפים לחלוק ולחלק? משתפים ידע, עונים על שאלות בפורום ומקבלים שוברי הנחה להזמנת טיסות באקספלורר בהתאם לתקנון
רק טיסות ישירות
רק סופי שבוע
רק חגים
X