דגל ניו זילנד

עונות לטיול בניו זילנד

יעדי טיול / / /
הייתי פה קבלת עדכונים מהמקום
ניו זילנד
מידע למטייל
ערים ואזורים
טיולים ואטרקציות
דיווחי מטיילים מהשטח
שירותי תיירות
תפריט
שירותים

עונות מומלצות לטיול בניו זילנד

מזג האויר בניו זילנד הינו מתון ואינו מאופיין בטמפרטורות קיצוניות אולם לעתים השינויים בטמפרטורה עשויים להתרחש בפתאומיות. עונותיה של ניו זילנד הפוכות מאלו של ישראל ויש לקחת בחשבון כי בכל השנה עשויים אנו להתקל בימים גשומים. אזוריה הצפוניים יותר של ניו זילנד  המאופיינים באקלים סוב טרופי כגון אוקלנד (Auckland), חמימים יותר מדרומה סביב קרייסטצ'רץ' (Christchurch) למשל. עונת החורף אם כך תורגש יותר בקיצוניות בדרומה של המדינה. אם כן, כמובן כי עדיף יהיה לתכנן את הטיול במדינת האיים סביב הקיץ (נובמבר- אפריל) בעוד שגם בסופן של עונות המעבר (אפריל- מאי ואוקטובר- נובמבר) יהיה זה נוח להכירה בעיקר מפאת המחירים הנוחים מאחר ואין מדובר ב"עונה החמה".
עונות
עונת הקיץ: חודשיה החמים ביותר של ניו זילנד נעים בין דצמבר לפברואר כך שבממוצע נעה הטמפרטורה המקסימאלית בקיץ בין 20 ל- 30 מעלות צלזיוס. זוהי העונה המתויירת יותר בנוסף לחופשות התלמידים והסטודנטים המקומיים לפיכך יש לקחת בחשבון את עליית המחירים בהתאם.

עונת החורף: חודשיה הקרים ביותר של ניו זילנד נעים בין יוני לאוגוסט כך שבממוצע נעה הטמפרטורה המינימאלית בחורף בין 10 ל- 15 מעלות צלזיוס. בעונה זו מתמקדת התיירות בספורט החורף לפיכך אתרי הסקי הם העמוסים ביותר בעיקר באי הדרומי בזכות השלג הרב היורד באזור.
בגדים וציוד

בקיץ הניו זילנדי תמצאו את עצמכם לעתים לובשים בנוסף לבגדים הקלילים, ג'קט או סוודר במקרים בהם נתקלתם בימים קרירים יותר או טיילתם במקומות גבוהים. בנוסף, בשל הימים הגשומים אשר פוקדים את ניו זילנד בתדירות לא מעטה, עליכם להצטייד במעילי גשם קלים ופליזים. בחורף כדאי לארוז גם חולצות טרמיות השומרות על חום הגוף, הן נוחות מאוד לטיול הדורש מאמץ פיזי. למטיילים המבלים את רוב זמנם בשטח, כדאי להצטייד באוהל, מזרן, שק שינה, פנס, אולר, כלי אוכל וציוד לבישול כגון גזייה או בנזינייה. ניתן לרכוש ציוד איכותי בניו זילנד בטווח מחירים הקרוב לטווח המחירים בארץ אולם לעתים קיימות מכירות חיסול בהן אותם מוצרים באותה האיכות נמכרים במחירים המגיעים עד ל- 50 אחוזי הנחה. יחד עם זאת, קיימות רשתות המוכרות ציוד לקמפינג כגון Kathmandu בהן ניתן לרכוש מגוון של מוצרים כמו נעלי הליכה, במחירים הזולים מן המחירים בארץ. ה- Warehouse, רשת כלבו גדולה המתפרשת על כל ניו זילנד, היא יעד בטוח למציאות שונות של ציוד וביגוד לקמפינג במחירים זולים.
מצאתם מידע לא מעודכן, שגוי או חסר ? כתבו לנו ונדאג לעדכן
טיסות זולות ליעדים נבחרים
האתר מאובטח בפרוטוקלי האבטחה האמינים ביותר
אקספלורר 2020 - 2013  ©  כל הזכויות שמורות
מרכז הדילים הזולים לחו"ל טיסות זולות לחו"ל השוואת מלונות השכרת רכב בחו"ל אטרקציות וסיורים
ביטוח נסיעות מזגין תיירות פורום מטיילים טיפים לטיול קהילת הצלמים