אטרקציות ופעילויות באושואיה | אקספלורר
עוד שירותים
כלים למטייל
בית ספר לטיסות
שירות לקוחות
אקספלורר
מידע על אושואיה
מדריך למטייל
מטיילים משתפים
טיסות לאושואיה בתי מלון השכרת רכב ביטוח נסיעות

אטרקציות ופעילויות באושואיה

אי הפינגוויניםאי הפינגווינים (Penguin Island): איסלה מרטישו, הידוע גם בשם אי הפינגווינים, מאוכלס על ידי להקות יפות של פינגווינים, ממוקם בסמוך לאסטנסיה הרברטון (חוות הרברטון). האי היה בעבר ביתם של עדרי הבקר והצאן של האסטנסיה, ומאז העברתם בשנות ה- 60 מספר הפינגווינים צמח באופן משמעותי. מושבות הפינגווינים משגשגות בסביבה בטוחה זו, וחולקות את האי שלהם עם קורמורנים. מהחוף אפשר לזהות פינגווינים מגלנים שחורים ולבנים, פינגווינים מזן הגנטו הביישנים יותר ואולי אף תבחינו בביקור של מלך פינגווין או שניים.


אסטנסיה הרברטוןאסטנסיה הרברטון (Estancia Harberton): אסטנסיה הרברטון, האסטנסיה(החווה) הותיקה ביותר בחלק זה של העולם, הוקמה בשנת 1886, כאשר המיסיונר החלוץ תומס ברידג'ס התפטר מהכנסייה האנגליקנית באושואיה. המנהל הנוכחי והבעלים החלקי של הרברטון הוא נינו של תומס ברידג'ס, שעדיין מנהל את האסטנסיה עם אשתו ועם עזרה מבתם ומילדיה. הפעילות העיקרית במאה ה- 21 היא תיירות. מבקרים יכולים לטייל בשטח החווה, במבנים, בגנים, בבית הקברות ובגן הבוטני עם העתקים מדויקים של בקתות של הימאנה. בקרבת מקום ממוקם מוזיאון אקאטושום (Acatushún Museum) המציג את ההיסטוריה הטבעית של היונקים והעופות הימיים של האזור. כמו כן ניתן לבקר במושבת פינגווינים באי מרטישו (Isla Martillo) לא הרחק משם, הידוע גם בשם אי הפינגווינים. אורחים ללילה יכולים לשכור חדר בבית הבישול המשופץ, או להקים קמפינג ברשות. ארוחות זמינות בחדר האוכל ויש גם חנות במתחם המבנים העיקרי. העונה נמשכת מאוקטובר עד אפריל.


מוזיאון אקטושוןמוזיאון אקטושון (Acatushun Museum): מוזיאון אקטושון (Museo Acatushún de Aves y Mamíferos Marinos Australes) הוא חלק מאסטנסיה הרברטון, כ- 500 מטרים מהבית הראשי. זהו מוזיאון הפועל לחקר הביולוגיה הבסיסית של יונקים ימיים (בעיקר דולפינים) וציפורים של הקצה הדרומי של דרום אמריקה. האוסף מכיל שלדים של מעל 2700 יונקים ימיים ו- 2300 ציפורים. נסו לשמור לעצמכם שעה לביקור באולם התצוגה, שבו ישנה הדמיה של תצוגה תת-מימית עם דמויות בגודל טבעי של דולפינים, כלבים וציפורים, רבים עם השלדים שלהם. הסיור במוזיאון כולל גם ביקור במעבדות וב"בית העצמות" שבו השלדים עוברים ניקוי.


מוזיאון סוף העולםמוזיאון סוף העולם (End of the World Museum (Museo del Fin del Mundo)): "מוזיאו דל פין דל מונדו" הוא מוזיאון בעיר הדרומית ביותר בעולם. המוזיאון מציג את ההיסטוריה הטבעית והמקומית-ילידית של אושואיה, כולל אוסף של חלקים מן המשלחות הראשונות שהגיעו לחופי טיירה דל פואגו (ארץ האש). תצוגת המכולת המאוד פופולרית בקרב ילדים בכל הגילאים, מציגה את פריטי הקניות החיונייים של האזרחים של אושואיה בימים עברו.


רכבת סוף העולםרכבת סוף העולם (Train of the End of the World): הרכבת של סוף העולם (El Tren del Fin del Mundo) היא רכבת קיטור בפרובינציית טיירה דל פואגו (ארץ האש), ארגנטינה. היא נבנתה במקור כרכבת משא לשירות בית הכלא של אושואיה, בעיקר להובלת עצים. כעת היא פועלת כרכבת לפארק הלאומי טיירה דל פואגו ונחשבת היא לרכבת הפועלת הדרומית ביותר בעולם. הרכבת יוצאת מתחנת 'סוף עולם' 8 ק"מ מערבית לאושואיה. המסלול לוקח את הנוסעים לאורך עמק פיקו בערוץ טורו ולתחנת קסקאדה דה לה מקארנה (Cascada de la Macarena) שבה מבקרים יכולים ללמוד על אנשי ימאנה ולטפס לנקודת תצפית בעצירה של 15 דקות. לאחר מכן, נכנסת הרכבת לפארק הלאומי וליער, נוסעת דרך העמק למרגלות ההרים, ומגיעה לתחנת 'אל פארקה' (El Parque) ממנה יכולים התיירים לשוב על עקבותיהם.


תעלת ביגלתעלת ביגל (Beagle Channel): תעלת ביגל היא מצר ים בארכיפלג טיירה דל פואגו שבקצה הדרומי של דרום אמריקה. המצר מפריד בין האי הגדול בארכיפלג, הנקרא אף הוא טיירה דל פואגו ("ארץ האש") לבין האיים הקטנים יותר פיקטון, נווארינו, גורדון, או'בראיין, לונדונדרי וסטיוארט. בחלקה המזרחי, משמשת התעלה גבול טבעי בין ארגנטינה (מצפון) לבין צ'ילה (מדרום), ובחלקה המערבי היא מצויה כולה בריבונות צ'ילה. אורכה של התעלה 240 ק"מ, ובנקודה הצרה ביותר רוחבה 5 ק"מ בלבד. ההתישבות הגדולה ביותר בתעלה היא אושואיה בארגנטינה אחרי פוארטו ויליאמס בצ'ילה, שניים מהיישובים הדרומיים ביותר בעולם. קרוזים יוצאים מאושואיה ושטים לאורך התעלה בין האיים, ביתם של מושבות אריות ים ופינגווינים.
טסים לחו"ל מוגנים עם אקספלורר
במיוחד בתקופה הזאת, חשוב לטוס לחו"ל מוגנים ומכוסים. באקספלורר תמצאו ביטוח נסיעות מקיף שכולל כיסוי קורונה מורחב ואת שירות מגן טיסה שמבטיח 100% החזר במקרה חירום שאינו מאפשר לטוס.
רק טיסות ישירות
רק סופי שבוע
רק חגים
לעוף על עצמכם - ולהרוויח מזה כסף
יש לכם תמונות מהטיולים האחרונים שלכם או טיפים לחלוק ולחלק? משתפים ידע, עונים על שאלות בפורום ומקבלים שוברי הנחה להזמנת טיסות באקספלורר בהתאם לתקנון
X