דגל ארגנטינה

חגים ואירועים בארגנטינה

יעדי טיול / / /
הייתי פה קבלת עדכונים מהמקום
ארגנטינה
מידע למטייל
ערים ואזורים
טיולים ואטרקציות
דיווחי מטיילים מהשטח
שירותי תיירות
תפריט
שירותים

חגים ואירועים בארגנטינה

חגים ואירועים מיוחדים במדינה

ינואר
:

קרנבל  Gualeguychu - מתקיים בכל שבת של החודשים ינואר-מרץ, במחוז Entre Rios. זהו קרנבל סמבה צבעוני מהגדולים בעולם המלווה במוזיקה קצבית, תלבושות ססגוניות וריקודים מסורתיים.

פסטיבל Folklorico - פסטיבל המוסיקה המקומית הגדול במדינה מתקיים בשבוע האחרון של ינואר בעיירה Cosquin שבאזור קורדובה.

פברואר
:

פסטיבל הטנגו - בואנוס איירס מצדיעה לריקוד הלאומי, הטנגו, ומקיימת ברחבי העיר פסטיבל הכולל מוזיקה וריקודים, בשבוע האחרון של פברואר ובשבוע הראשון של מרץ. 

מרץ
:

פסטיבל בציר היין Vendimia - בשבוע הראשון של מרץ מתקיים במחוז מנדוזה (בירת היין הארגנטינאית) פסטיבל בציר היין הכולל אירועים רבים במחוז כולו. גולת הכותרת של הפסטיבל מתקיימת בעיר מנדוזה עצמה וכוללת הופעות צבעוניות רבות, מופעי זיקוקים ומצעד ססגוני כשבסופו נבחרת מלכת הבציר הלאומית. 

אוגוסט :
 
Independence Day - יום העצמאות של ארגנטינה המציין את שחרור המדינה מידי הספרדים מתקיים בכל שנה ב- 9 לאוגוסט.

פסטיבל הטנגו - מאמצע חודש אוגוסט ולמשך 18 יום מתקיימים בעיר בואנוס איירס שני פסטיבלים של טנגו. אלו מאגדים את מיטב המורים והרקדנים, המתחרים ביניהם בריקוד. הפסטיבל מאפשר להשתתף בחינם באירוע טנגו המוני בו משתתפים אלפי רקדנים מכל העולם.

נובמבר

:Dia de la Tradicion - בתחילת חודש נובמבר נחגג "יום המסורת" המציג בגאווה את הגאוצ'ו הארגנטינאי. החגיגה נערכת בעיר San Antonio de Arco ומפגישה בין הבוקרים המקומיים המגיעים מקצוות המחוז רכובים על סוסיהם ולבושים בתלבושות מסורתיות.

דצמבר :

חג המולד -כמו בכל העולם מתקיים גם בארגנטינה ב- 24-25 לדצמבר. בחג זה מרבית העסקים סגורים והאזרחים במדינה כולה חוגגים את הולדת ישו.

ערב השנה האזרחית - ביום האחרון של השנה (31 לדצמבר) והיום שלאחריו, יממה של ריקודים ואירועים ברחבי המדינה, לציון השנה החדשה.
מצאתם מידע לא מעודכן, שגוי או חסר ? כתבו לנו ונדאג לעדכן
טיסות זולות ליעדים נבחרים
האתר מאובטח בפרוטוקלי האבטחה האמינים ביותר
אקספלורר 2017 - 2013  ©  כל הזכויות שמורות
מרכז הדילים הזולים לחו"ל טיסות זולות לחו"ל השוואת מלונות השכרת רכב בחו"ל אטרקציות וסיורים
ביטוח נסיעות מזגין תיירות פורום מטיילים טיפים לטיול קהילת הצלמים