עונות לטיול בברזיל | אקספלורר
כלים למטייל
בית ספר לטיסות
שירות לקוחות
אקספלורר
מידע על ברזיל
מדריך למטייל
מטיילים משתפים
טיסות לברזיל בתי מלון השכרת רכב ביטוח נסיעות
עונות לטיול בברזיל

עונות מומלצות לטיול בברזיל

עונות

במשך כל ימות השנה תוכלו לטייל ולהנות מברזיל ומהחופים הקסומים שלה. הטמפרטורות הן נוחות, הלחות גבוהה והגשם מפתיע גם בקיץ. העונות לטיול מחולקות לעונה גשומה ויבשה אך גם כאן, אל תתנו לקצת גשם להשפיע עליכם. באופן כללי, הטמפרטורות נוחות לטיול גם בעונה הגשומה וגם בעונה היבשה.

קיץ (העונה הגשומה): העונה החמה והגשומה מתפרשת על פני החודשים דצמבר עד מרץ בה הטמפרטורות הממוצעות עוברות את ה-30 מעלות. עונת התיירות בברזיל היא בין החודשים הללו מה שאומר שהמחירים עולים והכול יקר יותר מבד"כ אך אלו גם החודשים השמחים והחגיגיים ביותר בשנה

חורף (העונה היבשה): החורף בברזיל מיוחס לחודשים יוני עד ספטמבר. זוהי גם העונה החלשה יותר מבחינת תיירותית, למרות שהטמפרטורות נעות בין 20 ל-30 מעלות ברוב המדינה, ו- 15 מעלות בדרום המדינה (סאו פאולו דרומה) וכמות המשקעים בתקופה זו היא הנמוכה ביותר בשנה. לביקור באזור הטרופי של האמאזונאס מומלצים החודשים יוני עד אוגוסט הנחשבים לחודשים היבשים ביותר.


בגדים וציוד

סביר שתבלו את מירב זמנכם בברזיל על חוף הים ולכן כדאי להצטייד בבגד ים, מגבת, כובע וקרם הגנה. רצוי לא להגיע לחוף הים עם דברי ערך וכסף רב, בכדי להמנע מגניבות. רוב השנה חם ולח בברזיל ולכן בגדים קצרים וקלילים יהיו לכם שימושיים אבל מטרייה ומעיל גשם דק יהיו לכם לעזר כשבמפתיע יפתחו שערי שמים והגשם יופיע. בכל אופן, גם אם שכחתם משהו תמיד אפשר להצטייד ולקנות במקום.

למי שמתכנן לטייל בצדדים הפראיים של המדינה חשוב לקנות תכשיר דוחה יתושים. עדיף לקנות תכשיר מקומי, שכן בכל מדינה זן היתושים שונה והתכשירים המקומיים מתאימים במיוחד להם. כמו כן, ישנם מקומות בג'ונגל בהם יש עדיין מלריה לכן רצוי לבדוק לגבי האזור הספציפי אליו אתם רוצים להגיע ולהצטייד בהתאם.

מזג אויר ממוצע בברזיל בחלוקה לפי חודשים

בחירת עיר להצגת מזג אויר ממוצע לפי חודשים
select
ינואר
טמפ' ממוצעת:  24°
ממוצע ימים גשומים:  28
מזג אויר אידאלי לטיול
פברואר
טמפ' ממוצעת:  24°
ממוצע ימים גשומים:  24
מזג אויר אידאלי לטיול
מרץ
טמפ' ממוצעת:  23°
ממוצע ימים גשומים:  25
מזג אויר אידאלי לטיול
אפריל
טמפ' ממוצעת:  21°
ממוצע ימים גשומים:  17
מזג אויר טוב לטיול
מאי
טמפ' ממוצעת:  19°
ממוצע ימים גשומים:  13
מזג אויר טוב לטיול
יוני
טמפ' ממוצעת:  18°
ממוצע ימים גשומים:  10
מזג אויר סביר לטיול
יולי
טמפ' ממוצעת:  18°
ממוצע ימים גשומים:  6
מזג אויר סביר לטיול
אוגוסט
טמפ' ממוצעת:  19°
ממוצע ימים גשומים:  8
מזג אויר סביר לטיול
ספטמבר
טמפ' ממוצעת:  22°
ממוצע ימים גשומים:  11
מזג אויר טוב לטיול
אוקטובר
טמפ' ממוצעת:  22°
ממוצע ימים גשומים:  22
מזג אויר טוב לטיול
נובמבר
טמפ' ממוצעת:  22°
ממוצע ימים גשומים:  23
מזג אויר אידאלי לטיול
דצמבר
טמפ' ממוצעת:  23°
ממוצע ימים גשומים:  26
מזג אויר אידאלי לטיול
המידע על הטמפרטורות הממוצעות ומספק ימי הגשם הממוצעים בברזיל בחלוקה לפי חודשי השנה מסתמך על שקלול נתוני מזג האויר בברזיל ב- 10-15 השנים האחרונות. המלצת הטיול בברזיל לגבי כל אחד מהחודשים משקללת גם את מזג האויר הצפוי וגם פרמטרים נוספים כמו עומס תיירים, חופשים, חגים ופסטיבלים שמתקיימים בברזיל במהלך אותו חודש. כדאי לקחת בחשבון שלרוב בחודשי הטיול הטובים ביותר, מחירי הטיול בברזיל הם הגבוהים ביותר.
רק טיסות ישירות
רק סופי שבוע
רק חגים
טסים לחו"ל מוגנים עם אקספלורר
במיוחד בתקופה הזאת, חשוב לטוס לחו"ל מוגנים ומכוסים. באקספלורר תמצאו ביטוח נסיעות מקיף שכולל כיסוי קורונה מורחב ואת שירות מגן טיסה שמבטיח 100% החזר במקרה חירום שאינו מאפשר לטוס.
לעוף על עצמכם - ולהרוויח מזה כסף
יש לכם תמונות מהטיולים האחרונים שלכם או טיפים לחלוק ולחלק? משתפים ידע, עונים על שאלות בפורום ומקבלים שוברי הנחה להזמנת טיסות באקספלורר בהתאם לתקנון
X