דגל צ'ילה

חגים ואירועים בצ'ילה

יעדי טיול / / /
הייתי פה קבלת עדכונים מהמקום
צ'ילה
מידע למטייל
ערים ואזורים
טיולים ואטרקציות
דיווחי מטיילים מהשטח
שירותי תיירות
תפריט
שירותים

חגים ואירועים בצ'ילה

חגים ואירועים מיוחדים במדינה
ינואר :

Ano Nuevo - בתחילת ינואר חוגג העולם הנוצרי את השנה החדשה. החגיגות מתרחשות בכל המדינה, ואלו הם ימים של שבתון וחג. 

Fiesta De San Sebastian De Yumbel - ב-20 לינואר וב-20 למרץ חוגגים בעיירה Yumbel לכבודו של הקדוש סבסטיאן. מאמינים רבים מכל רחבי המדינה מגיעים לעיירה להתפלל לצד המזבח ודמותו של סן סבסטיאן. צבעי הקדוש הם צהוב ואדום ולכן תראו רבים הלבושים בצבעים אלו. 

פברואר :

Fiesta De La Virgen De Las 40 Horas - בשבוע האחרון של פברואר (40 שעות לפני יום הראשון האחרון של החודש) חוגגים בעיר Limache את החג הדתי לכבודה של הבתולה מריה. המונים מגיעים לעיר ולוקחים חלק במיסות הנערכות מדי שעה בכנסייה המקומית. בנוסף מתקיימת תהלוכה גדולה החוצה את העיר ועוברת דרך מבנים רבים ביניהם הכלא המקומי, לקול תשואות ההמון. 

Festival Internacional De La Cancion - פסטיבל מוזיקה בינלאומי המתרחש בכל שנה בעיר Vinia Del Mar בחודש פברואר. במהלך הפסטיבל מתנהלת תחרות ומוזיקאים רבים בסגנון הפופ והפולק מופיעים על במות ברחבי העיר. רבים מגיעים לצפות בהופעות ולכן כדאי להזמין מקומות לינה וכרטיסים להופעות מבעוד מועד. 

מרץ :

Fiesta De San Sebastian De Yumbel - ב-20 לינואר וב-20 למרץ חוגגים בעיירה Yumbel לכבודו של הקדוש סבסטיאן. מאמינים רבים מכל רחבי המדינה מגיעים לעיירה להתפלל לצד המזבח ודמותו של סן סבסטיאן. צבעי הקדוש הם צהוב ואדום ולכן תראו רבים הלבושים בצבעים אלו. 

אפריל :

Semana Santa - בתחילת אפריל חל השבוע הקדוש ברחבי העולם הנוצרי. במהלך השבוע ייתכנו ימי שבתון שונים ולכן כדאי לברר לגבי זמני פעילות העסקים השונים. כמו כן משפחות רבות נוהגות לצאת לחופשה ולכן מקומות הלינה השונים עלולים להיות בתפוסה מלאה, קחו זאת בחשבון בתכנון הטיול. 

מאי :

Dia Del Trabajo - בראשון במאי חל יום הפועלים והוא מוכרז כיום שבתון.

Glorias Navales - ב-21 במאי חוגגת צ'ילה את יום הצי הימי. החגיגות ניכרות ברחבי המדינה אך בעיקר בעיר Iquique, בה נערך קרב קשה במלחמת הפסיפיק (1879). במהלך היום מתקיימות תהלוכות צבאיות, נאומים של הנשיא ואישי ציבור ומסיבות שונות המכבדות את ניצחונה של צ'ילה. 

ספטמבר :

יום העצמאות הצ'ילאני - ב-18 לספטמבר נחגג יום העצמאות של צ'ילה, היום בו הוקמה החונטה הממשלתית הראשונה בשנת 1810. 

נובמבר :

Todos Los Santos - יום כל הקדושים הנוצרי חל בראשון בנובמבר. 

דצמבר :

Navidad - חג המולד חל ב-25 לדצמבר וזהו יום שבתון בו אנשים נאספים וחוגגים בחיק המשפחה את החג הנוצרי. 

ערב ראש השנה האזרחי - בערב האחרון של חודש דצמבר נאספים רבים ברחבי צ'ילה לחגוג את סיומה של השנה ותחילתה של שנה חדשה. נערכות חגיגות ומסיבות רבות בכל הערים כמו גם זיקוקי דינור, מוזיקה ופולקלור מקומי באים לידי ביטוי. אחת הערים המקיימת מסיבה גדולה במיוחד היא Valparaiso, ובה כדאי להזמין מקומות לינה מראש בתקופה זו. 
מצאתם מידע לא מעודכן, שגוי או חסר ? כתבו לנו ונדאג לעדכן
טיסות זולות ליעדים נבחרים
האתר מאובטח בפרוטוקלי האבטחה האמינים ביותר
אקספלורר 2017 - 2013  ©  כל הזכויות שמורות
מרכז הדילים הזולים לחו"ל טיסות זולות לחו"ל השוואת מלונות השכרת רכב בחו"ל אטרקציות וסיורים
ביטוח נסיעות מזגין תיירות פורום מטיילים טיפים לטיול קהילת הצלמים