דגל ארה"ב - נבדה

עונות לטיול בארה"ב - נבדה

יעדי טיול / / /
הייתי פה קבלת עדכונים מהמקום
ארה"ב - נבדה
מידע למטייל
ערים ואזורים
טיולים ואטרקציות
דיווחי מטיילים מהשטח
שירותי תיירות
תפריט
שירותים

עונות מומלצות לטיול בארה"ב - נבדה

המדינה היבשה ביותר בארה"ב נתונה ל"מצבי רוח" בשל הטופוגרפיה שלה. הקיץ המדברי בנבדה חם ביותר, בעיקר סביב לאס וגאס, ואילו באזוריה הגבוהים יותר (בעיקר במרכזה ובצפונה), הקיץ מתון ונעים. למעשה, העונות המומלצות ביותר לביקור במדינת הכסף הן עונות המעבר (מרץ - מאי וספטמבר - נובמבר). בעונות המעבר, החום במהלך היום נסבל ואילו הערבים קרירים ונעימים. 
עונות
עונת הקיץ : בין החודשים יוני לאוגוסט, דרומה של מדינת נבדה חמה ככבשן, יבשה, עם רוחות וטמפרטורות העשויות לנסוק עד ל- 38 מעלות צלזיוס. אזוריה הגבוהים יותר של נבדה, מתונים ונעימים כאשר הבקרים אף צוננים מעט זוהי העונה בה סופות רעמים הן קצת יותר נפוצות (למרות שנבדה לא התברכה בכמות גבוהה של משקעים).

עונת החורף : בין החודשים דצמבר לפברואר, הטמפרטורות בדרומה של המדינה, סביב אזור לאס וגאס, יורדות לממוצע של 13 מעלות צלזיוס. האזורים ההרריים במדינה, בעיקר באזור אגם טאהו, נצבעים בלבן כאשר הטמפרטורות צונחות. שריקת הפתיחה של עונת ספורט החורף.
בגדים וציוד
במדינה מדברית כנבדה יש לצפות להפרשי טמפרטורות די קיצוניים ולכן רצוי ומומלץ להביא ביגוד לימים החמים וללילות הקרירים. גופיות, חולצות קצרות וקלילות וכפכפים ליום וביגוד חמים, נעליים סגורות ואפילו לבוש רשמי לערבים הקרירים בהם החלטתם להתגנדר מעט לקראת הופעה או סתם לקראת בילוי לילי. אלו מביניכם האוהבים את הטיולים בחיק הטבע ומעוניינים להכיר את צידה הפחות מטריאליסטי של נבדה, יכולים לארוז גם בגדים נוחים ונעלי הליכה נוחות לטיולים רגליים.
מצאתם מידע לא מעודכן, שגוי או חסר ? כתבו לנו ונדאג לעדכן
טיסות זולות ליעדים נבחרים
האתר מאובטח בפרוטוקלי האבטחה האמינים ביותר
אקספלורר 2017 - 2013  ©  כל הזכויות שמורות
מרכז הדילים הזולים לחו"ל טיסות זולות לחו"ל השוואת מלונות השכרת רכב בחו"ל אטרקציות וסיורים
ביטוח נסיעות מזגין תיירות פורום מטיילים טיפים לטיול קהילת הצלמים